Kolejny sparring na plus.
Dodane przez filippo dnia 16. February 2008 19:57
Sparring Światowid Łobez - Remor Recz

W południe dnia 16 lutego na euroboisku w Drawsku Pomorskim nasz Światowid zaplanował rozegranie kolejnego meczu sparringowego, tym razem z Remorem Recz. Rozpoczęcie meczu przesunęło się ze względu na rozgrywany wcześniej mecz Sparty Węgorzyno z Błękitnymi Stargard. Około 12:30 na boisko wybiegły jedenastki Światowida i Remora. Mecz toczony był w dość szybkim tempie z atakami tak z jednej jak i drugiej strony. Pierwszą bramkę dla Światowida zdobył Grzegorz Momot, drugą po faulu na Momocie z rzutu karnego Kamil Kacprzak. Końcówka drugiej połowy obfitowała z sporą ilość sytuacji bramkowych wypracowywanych przez naszych zawodników co zmaterializowało się w postaci bramki zdobytej przez Sylwka Michałowskiego. Około pięciu minut przed zakończeniem spotkania zawodnik Remora wykonujący rzuty wolny zdobył przepiękną bramkę która biorąc pod uwagę cały mecz należała się Reczanom zdecydowanie. Jak wiadomo mecze kontrolne są po to żeby sprawdzać wszelkie ustawienia drużyny co też obaj trenerzy uczynili, dlatego też nie ma specjalnego sensu rozkładanie na czynniki pierwsze owego meczu przeze mnie kibica.
Miejmy nadzieję jedynie, że ów wynik będzie miał swój odpowiednik w lidze.