Drużyna Światowid Łobez I zwycięzcą turnieju!!!
Dodane przez GuraalCFC dnia 16. February 2008 20:35
Dnia 15 stycznia w Hali Widowisko - Sportowej w Łobzie odbył się dość nietypowy turniej piłki halowej drużyn juniorskich w którym udział wzięły tylko dwa kluby Światowid Łobez i Drawa Drawsko Pomorskie które to wystawiły po dwa zespoły. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym.
W pierwszym meczu spotkały się Światowid I i Drawa II. Mecz ten zakończył się wynikiem 3:2. Drugi mecz to potyczka Światowida II z Drawą I zakończona wynikiem 1:2. Trzeci mecz to braterski pojedynek Światowida z którego zwycięsko wyszył ekipa Światowida I stosunkiem 3:0. Pojedynek drużyn Drawy zakończył się iście braterskim wynikiem 1:1.
W ostatnim meczu zmierzyły się Światowid I z Drawą I i dzięki wynikowi 4:1 drużyna Światowid I została zwycięzcą całej imprezy.
Wydarzenie to było bardziej serią meczów sparringowych niż turniejem. Jako, że mogli wziąć w nim prawie wszyscy zawodnicy trenujący w naszej drużynie juniorskiej oraz w świetle ogólnego zaniedbania okresu przygotowawczego ekip juniorskich obserwowanego u innych drużyn naszej ligi należy uznać owo wydarzenie za bardzo pozytywne i godne naśladowania jak i powtarzania.

Składy obu drużyn

Światowid I : Górecki, Mosiądz, Wielgus, Rokosz, Borejszo, Bucholc, Ostaszewski, Momot.

Światowid II: Marczak, Łapuć, Sygnowski, Waszkiewicz, Sułkowski, Banacki, Kulczyński, Bogdański, Zduńczyk.

Rozszerzona zawartość newsa