II Turniej "100% Kibiców" w Łobzie
Dodane przez filippo dnia 19. February 2008 21:49
Kibice wraz z Zarządem klubu MLKS Światowid Łobez mają zaszczyt zaprosić na II turniej piłki nożnej halowej kibiców ,,100% Kibiców" który odbędzie się w ramach obchodów 45-lecia Międzyzakładowego Ludowego Klubu Sportowego Światowid Łobez.

Za sprawą kilku zapaleńców dnia 9go Grudnia 2007 roku na hali sportowej w Chociwlu odbył się turniej piłkarski zaprzyjaźnionych ekip szczecińskiej grupy ligi okręgowej ,,100% Kibiców" :
- Piast Chociwel - gospodarze
- Sarmata Dobra
- Masovia Maszewo
- Zorza Dobrzany
- Światowid Łobez
- oraz gościnnie drużyna Ligowiec.net.
Impreza okazała się na tyle udaną, że zapadła jednogłośna decyzja o jej cykliczności.Obszerna fotorealcja dostępna pod adresem - http://ligowiec.net/news/10771-zwyciestwo-masovii-ligowiec-drugi!!.html

Założeniem głównym była zabawa oraz zasadniczy brak innych założeń.
Ustaliliśmy jednak, że by urozmaicić zabawę każdy kolejny organizator zaprosi te same ekipy i dodatkowo te które ma ochotę zaprosić.
Łobeski turniej odbędzie się dnia 23 Lutego 2008 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łobzie przy ulicy Elizy Orzeszkowej 10 (budynek sąsiaduje ze stadionem Światowida). Start turnieju zaplanowano na godzinę 9:30.
Turniej przeznaczony jest dla kibiców więc najważniejszą zasadą jest ta, że mecze rozgrywają kibice którzy nie są zawodnikami jakichkolwiek klubów piłkarskich (w tym juniorzy). Drużyny występują w składach pięcioosobowych (czterech w polu + bramkarz) z dowolną liczbą zmian (w granicach rozsądku). Wiek zawodników nie gra roli.
Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju płeć piękną - drużyna w której wystąpi dziewczyna (co najmniej I połowę meczu) - otrzymuje bramkę gratis.
Do udziału w łobeskim turnieju zaproszono kibiców następujących klubów (w porządku alfabetycznym):
- Drawa Drawsko
- Flota Świnoujście
- Ligowiec
- Masovia Maszewo
- Piast Chociwel
- Pogoń Szczecin
- Sarmata Dobra
- Sparta Gryfice
- Sparta Węgorzyno
- Światowid Łobez
- Zorza Dobrzany
Flota Świnoujście odmówiła udziału, Sparta Węgorzyno nie skontaktowała się wcale, Masovia wycofała wcześniej anonsowany udział podając powody których nie zamierzam nawet komentować, Pogoń Szczecin uzależnia swój udział od ilości osób chętnych na wyjazd grupy kibiców Pogoni na mecz Legii w Grodzisku Wielkopolskim.
Przypominamy o obowiązkowym wpisowym 50 zł od drużyn, z którego to zostaną pokryte koszty posiłku dla zawodników oraz o używanie podczas gry tylko i wyłącznie obuwia halowego. Puchary zostaną ufundowane przez MLKS Światowid Łobez.

Kwestia systemu jakim będą rozgrywane mecze zostanie ustalona najprawdopodobniej dopiero na miejscu kiedy to spotkają się przedstawiciele wszystkich drużyn dlatego też uprasza się o punktualność. Na samym początku turnieju przewidziany jest mecz pomiędzy Światowid Łobez Girls kontra "Reszta Świata". Natomiast po rozegraniu wszystkich meczów odbędzie się impreza integracyjna przy ognisku.Rozszerzona zawartość newsa