Tylko remis z Drawą!!
Dodane przez GuraalCFC dnia 23. February 2008 08:29
Dnia 22 lutego odbył się mecz sparingowy pomiędzy Światowidem a Drawą. Światowid na ten mecz pojechał moim zdaniem mocnym zespołem. Oto on: Górecki, Sygnowski M., Sygnowski B., Zduńczyk, Mosiądz, Wawrzkiewicz, Rokosz, Borejszo, Buchholc, Wierucki i Banacki. Na ławce zasiedli: Łapuć, Nikołajczyk, Sułkowski, Żabka, Szabunia. Zmiany były robine co chwile, więc nie jestem w stanie napisać wszystkich, dlatego żadna nie zostanie odnotowana!!

W I części spotkania gra toczyła się w środku pola, i trzeba przyznać, że była to wyrównana połowa.Warto przytoczy okazję Nikołajczyka, który bezmyślnie chciał lobować bramkarza gospodarzy, bezmyślnie bo za mocno.

II część gry to znacząca przewaga naszej drużyny, która nie umiała wykorzystać tej przewagi. Dopiero około 65 minuty gry dośrodkowaniem z rzuty rożnego popisał się Rokosz i niski Łapuć przystawił tylko głowę. Po tej akcji było 1 do 0 dla naszych juniorów. Było jeszcze kilka sytuacji, lecz głupota i chęć pokazania u niektórych zawodników że to oni są najlepsi brała górę niż gra zespołowa. Jednak drużyna Drawy grała do końca i zdołała pokonać Góreckiego w ostatniej minucie gry. Warto dodać, że ze spalonego. Wynik niesprawiedliwy 1:1, lecz na własne życzenie, bo jak się nie strzela tak jest.

Kilka słów o sędziowaniu, a dokładniej jedno to była żenada a nie sędziowanie!