Koniec przygotowań na plus.
Dodane przez filippo dnia 11. March 2008 14:45
W sobotę 8 Marca drużyna MLKS Światowid Łobez rozegrała na boisku w Świętoborcu ostatni mecz sparingowy z drużyną INY Ińsko. Mecz ten zakończył się wynikiem 2:1 dla Łobza po trafieniach Kaźmierczaka i nadzwyczaj pięknej co przypadkowej bramce Penego:) *
W związku z tym, iż był to ostatni mecz kontrolny prezentujemy wszystkie wyniki wraz z małym podsumowanie.

Światowid Łobez - Radovia Radowo Małe - 3:2 (Michałowski, Kulczyński, Kacprzak)
Światowid Łobez - Ina Ińsko - 4:2 (Michałowski, Marczak !!!, Koba)
Światowid Łobez - Remor Recz - 3:1 (Momot, Kacprzak, Michałowski)
Polonia Płoty - Światowid Łobez - 2:5 (Kaźmierczak 2, Iwachniuk, Koba, Ostaszewski
Pomorzanin Sławoborze - Światowid Łobez - 5:7 (Kulczyński 4, Michałowski, Kacprzak)
Remor Recz - Światowid Łobez - 1:2 (Kaźmierczak, Momot)
Światowid Łobez - Ina Ińsko - 2:1 (Kaźmierczak, Iwachniuk)
Drużyna wzięła także udział w turnieju halowym w Resku na którym zajęła II miejsce przegrywając jedynie mecz finałowy z drużyną Sarmaty Dobra

Ogólny bilans jest zadowalający gdyż drużyna wygrała wszystkie z zaplanowanych spotkań kontrolnych co miejmy nadzieję jest dobrym prognostykiem przed rundą rewanżową. Należy jednak pamiętać, że sparingi nie są żadną wykładnią poziomu drużyny o czym niech świadczy zajmowane obecnie miejsce a wyniki sparingów w przerwie letniej.
Cieszy postawa napastników, gdyż bilans bramkowy to 26:14.
Nowi, choć nie do końca piłkarze, w drużynie to Sławek Nowak który ostatnio grał w Sparcie Węgorzyno oraz Norbert Kaźmierczak, wychowanek Światowida ostatnio nie grający nigdzie a wcześniej w Hutniku Szczecin i Piaście Chociwel. Sławek jest dobrym egzekutorem rzutów wolnych oraz rozgrywającym rzuty rożne choć liczymy, że przyda się nie tylko w tych elementach gry. Powrót Kazika w świetle majowego odejścia najmłodszego przyszłego taty z zespole, poborowego Iwachniuka jawi się jako wzmocnienie siły ataku drużyny. Dodatkowo do drużyny dołączają piłkarze z drużyny juniorów.
Myślę, że wszyscy czekamy z nadzieją na rozpoczęcie rundy rewanżowej i liczymy, że uda się naszej drużynie uplasować na miejscu premiowanym awansem do zreformowanej V ligi.
Obszerna fotorelacja z ostatniego sparringu do obejrzenia na stronie - www.inainsko.fc.pl Zapraszamy do oglądania.


* wyjeżdżając z terenu "boiska treningowego" urwałem w aucie wahacz:(
Rozszerzona zawartość newsa