Nabór do Gimnazjum Sportowego.
Dodane przez filippo dnia 27. March 2008 21:56
Na adres naszej poczty przyszła taka oto informacja dotycząca naboru do Gimnazjum Sportowego nr. 1 do klas o profilu Piłka Nożna:

We wrześniu 2004 roku rozpoczęło swoją działalność 16 Wojewódzkich Ośrodków Szkolenia Piłkarskiego na poziomie gimnazjum w całej Polsce.

W naszym województwie taki właśnie ośrodek powstał i znajduje się przy ul. Hożej 6 w Szczecinie. W klasach piłkarskich uczą się i szkolą najzdolniejsi zawodnicy z terenu naszego województwa, a naszym celem jest wyszkolenie w tym okresie wszechstronnego zawodnika, który w niedalekiej przyszłości będzie przygotowany do gry w pierwszej, drugiej lidze oraz reprezentacji Polski.
Najzdolniejsza młodzież ma zapewnioną bazę szkoleniową, odpowiednio wykwalifikowanych trenerów, właściwy proces szkoleniowy, prawidłowe żywienie, zakwaterowanie w internacie oraz odnowę biologiczną i zajęcia na basenie. Po 4 latach działalności jesteśmy bogatsi o doświadczenia i obserwacje zagranicznych ośrodków we Francji, Holandii i Niemczech, w których wychowali się najlepsi zawodnicy na świecie. Tylko usystematyzowane i wszechstronne szkolenie może doprowadzić każdego młodego uzdolnionego piłkarza do wielkich sukcesów.
Zajęcia sportowe składające się z kilkunastu jednostek treningowych w tygodniu (2 razy dziennie) to podstawa do właściwego rozwinięcia talentu młodego zawodnika, który marzy by zostać dobrym piłkarzem, a może nawet gwiazdą występującą w niedalekiej przyszłości w reprezentacji Polski. Oprócz kształcenia ogólnego w każdej klasie sportowej nasi uczniowie odbywają do 22 godzin zajęć treningowych w tygodniu, na które składają się m.in. trening techniki użytkowej, nauczanie i doskonalenie umiejętności specjalnych techniczno-taktycznych, trening różnych form gier oraz koordynacji ruchowej i wytrzymałości. Dodatkowo nasi uczniowie raz w tygodniu mają zajęcia na basenie, odnowę biologiczną oraz są pod stałą opieką lekarza sportowego i masażysty.
Rekrutacja i nabór do klas sportowych odbywa się w terminach podanych poniżej. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.zce.szczecin.pl.
Reprezentanci kadry województwa w danej grupie wiekowej mają pierwszeństwo w przyjęciu do szkoły, jednak nabór jest otwarty i każdy może przyjechać na testy sprawnościowe sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.

TERMINY - NABÓR 2008/2009

Do klasy I Gimnazjum Sportowego nr 1.
PROFIL PIŁKA NOŻNA - chłopcy ROCZNIK 1995.


rekrutacja właściwa
19.03 - 11.04.2008 termin składania dokumentów.
==========================
26.04.2008 godz. 12.00 w ZCE
testy sprawności ogólnej i specjalnej
==========================
rekrutacja dodatkowa
MAJ/CZERWIEC 2008 dodatkowy nabór

do kl. II i III Gimnazjum, chłopcy rocznik 1993-94.

Pozostałe informacje pod nr tel. 091 43 161 20, dokumenty do złożenia będą do pobrania w sekretariacie szkoły (pok. 7) lub elektronicznie ze strony:

www.zce.szczecin.pl

Rozszerzona zawartość newsa