Panel dyskusyjny
Dodane przez filippo dnia 08. April 2008 18:45
Sytuacja naszej drużyny w ligowej tabeli od dłuższego już czasu pozostawia wiele do życzenia. Nie przeszkadza to jednak nam kibicom przychodzić na mecze i wspierać jej dopingiem i pozostawać w wierze, że to okres tylko przejściowy. Jednak tendencja ta utrzymuje się trochę zbyt długo. Każdy z kibiców ma na ten temat swoje własne przemyślenia jaki i czasem pomysły dotyczące takiego stanu rzeczy oraz metod jej ewentualnej poprawy.

Na podstawie pojawiających się komentarzy doszliśmy do wniosku że anonimowa dyskusja w internecie polegająca na tzw. odbijaniu pałeczki do niczego nie prowadzi. Dlatego też portal www.swiatowid.ovh.org wraz z zarządem MLKS Światowid Łobez zdecydował się zorganizować tzw. panel dyskusyjny podczas którego wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość wymiany owych poglądów, wrażeń i pomysłów dotyczących klubu i wszelkich spraw z nim związanych. Zamysłem naszym jest skonfrontowanie wszystkiego co pozostaje w sferze domysłów ze stanem faktycznym, dlatego też liczymy na przybycie tych wszystkich którzy mają coś w tej kwestii ciekawego do powiedzenia.
Zapraszamy wszystkich kibiców, tych aktywnych jak i tych biernych, zapraszamy także piłkarzy - tak obecnych jak i byłych jak i tych którzy w chwili obecnej grają w innych klubach, trenerów i wszystkich tych którym dobro Światowida leży na sercu (obecnych i potencjalnych sponsorów, władze miejskie, samorządowe i powiatowe, prasę lokalną)

Podczas trwania panelu na wszelkie pytania dotyczące klubu od strony organizacyjnej odpowiadać będzie Prezes Andrzej Belina oraz pozostali członkowie zarządu.

Portal nasz pozostanie w roli arbitra pomiędzy zebranymi i zarządem.

Spotkanie odbędzie się w budynku klubowym MLKS Światowid Łobez na stadionie miejskim przy ulicy Siewnej dnia 20go kwietnia (niedziela), bieżącego roku o godzinie 12:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

W imieniu portalu www.swiatowid.ovh.org oraz Zarządu MLKS Światowid Łobez
Filip Mężyński


Rozszerzona zawartość newsa