Walne Zgromadzenie członków Klubu LKS
Dodane przez stivo dnia 20. May 2008 09:57
Rada LKS Mewa Resko uprzejmie informuje, iż statutowe Walne Zgromadzenie członków Klubu LKS Mewa Resko odbędzie się na Stadionie Miejskim w Resku przy Al. Wolności 4b, w dniu 29 maja 2008 o godzinie 18:00.

News umeszczony na prośbę otrzymaną mailem. W dalszej części pełna treść maila.
Rozszerzona zawartość newsa
Witam,

jestem osobą działającą na rzecz odbudowy drużyny LKS Mewa Resko. Mecze Naszych zespołów były dla wszystkich kibiców wielkim sportowym wydarzeniem. Przed kilkoma sezonami nasze drużyny walczyły o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W tym sezonie obie drużyny bronią się przed spadkiem. Po ostatnim meczu to Wasza drużyna jest jednak na lepszej pozycji. Macie młody, żądny sukcesów skład a także dobry sztab szkoleniowy. W klubie Mewa Resko od dłuższego czasu nie było żadnych radykalnych zmian w zarządzie. Wielu zdolnych piłkarzy nie uprawia już czynie piłki nożnej, ponieważ atmosfera w klubie temu nie sprzyja. Potrzebne są zmiany i to natychmiast.

Chciałbym prosić o umieszczenie tego tematu na Waszym portalu. Być może któraś z osób interesujących się sportem i mającym odpowiednie uprawnienia do trenowania drużyny z klasy okręgowej zgłosi swoją kandydaturę.

Bardzo zależy mi i wielu kibicom z Reska, na odbudowaniu dobrej atmosfery w klubie i dalszego cieszenia się piłką nożną.


Walne Zgromadzenie członków Klubu LKS
Rada LKS Mewa Resko uprzejmie informuje, iż statutowe Walne Zgromadzenie członków Klubu LKS Mewa Resko odbędzie się na Stadionie Miejskim w Resku przy Al. Wolności 4b, w dniu 29 maja 2008 o godzinie 1800


-----------------
Pozdrawiam

LKS Mewa Resko