Kolejna wygrana Oldbojów
Dodane przez eazy dnia 03. June 2008 18:05
W skwarne sobotnie popołudnie nasi oldboje rozegrali mecz z Drink Teamem ze Szczecina. Mecz rozgrywany w bardzo wolnym tempie przyniósł wiele bramek. Od początku spotkania na każde trafienie gospodarzy goście odpowiadali bramką ,aż do 70 min. kiedy to w krótkim odstępie czasu miejscowi zdobyli trzy gole i pozbawili złudzeń piłkarzy ze Szczecina.

Aby nie pominąć pewnych faktów muszę wrócić do początku meczu. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Zajaczkowski, który zwieńczył ładna akcje Skrobiński - Włodarz. Po pięciu minutach było już 1:1 po indywidualnej akcji pomocnika gości. Na 10 min. przed końcem pierwszej połowy rajd Skrobinskiego zakończony dokładnym dośrodkowaniem ukoronował bramką Włodarz. Radość miejscowych trwała zaledwie minutę . Tuż po wznowieniu gry, gapiostwo obrońców wykorzystał napastnik przyjezdnych i płaskim strzałem pokonał zaskoczonego Rośczaka.Druga połowa rozpoczęła sie od mocnego uderzenia Światowida. w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł sie Krakus , ale niestety zabrakło mu zimnej krwi i przestrzelił. Co było trudne dla popularnego "Konia" było łatwe dla dobrze dysponowanego tego dnia Zajączkowskiego, który techniczną "podcinką" po raz trzeci wyprowadził łobzian na prowadzenie. Niestety i tym razem przeciwnik szybko wyrównał, wykorzystując tym razem brak zdecydowania Rośczaka. Na szczęście dla gospodarzy był to tzw. "łabędzi śpiew" gości, od tego momentu na boisku istniał tylko zespół Światowida. W ciągu następnych 10 min. dwukrotnie Zajaczkowski i raz Krakus pokonali golkipera Drink Teamu i ustalili wynik meczu na 6:3.

Skład zespołu: Rośczak- Druch, Grzywacz, Sikora, Urbański Mirosław i Zdzisław, Pawlak, Włodarz, Krakus, Gatner, Rosiński, Skrobinski, Kogut, Mrozowicz, Jabłoński, Poniewiera