Światowid ogrywa IV-ligowca!!
Dodane przez GuraalCFC dnia 22. July 2009 20:15
W dzisiejszym dniu (22.07.2009) odbył się trzeci sparing Światowida Łobez. Tym razem piłkarzom MLKS-u przyszło się zmierzyć z IV ligowym Hutnikiem Szczecin.

Skład; Brodowicz(45' Krystosiak)-Popielewski-Brona(20' Mosiądz)-Iwachniuk(75' Sygnowski)-Kieruzel(72'Wojciechowski)-Samal(65'Kogut)-Borejszo(70'Kacprzak)-Grzywacz-Chodyna(45'Rajca)-Dudek(70'Andrusieczko)-Kulczyński(75'Kazimierczak).

Pierwsze 20 minut meczu to nieustanne ataki gościu, którzy próbowali strzelić bramkę, lecz im to się nie udawało. Warto odnotować w pierwszych 3 minutach strzał zawodnika gości, oddany w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Brodowicza. Po tym okresie do głosu zaczął dochodzić Światowid, który utrzymywał przewagę do końca tej połowy. Okazji do zdobycia bramki było wiele, lecz marnowali je Kulczyński i Chodyna. Najlepszym zawodnikiem prezentującym się na tle zawodników z IV ligi był Dudek. Ta połowa zakończyła się remisem 0:0.

Na drugą połowę Światowid wybiegł w iście bojowym nastroju. Już po pierwszej okazji gospodarze powinni objąć prowadzenie lecz Dudek zmarnował sytuacje sam na sam. Pierwszą bramkę strzelił Artur Samal, który w sytuacji sam na sam popisał się ładnym strzałem w okienko. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny , który na bramkę zamienił Kieruzel. Trzecia bramka padła również z rzutu karnego i tym razem karny został podyktowany za dotknięcie piłki ręką. Pewnym wykonawcą okazał się Popielewski. Honorową bramkę strzegącemu łobeskiej bramki Krystosiakowi strzelił w sytuacji sam na sam Więckowski

Ogólnie rzecz biorąc Światowid niczym nie ustępował zawodnikom Hutnika i na pewno pozostawił po sobie dobre wrażenie. Po przegranym sparingu ze Spartą Węgorzyno zmiennicy pokazali jednak, że warto na nich stawiać.