Światowid przegrywa, lecz pozostawia dobre wrażenie...
Dodane przez GuraalCFC dnia 25. July 2009 23:27
Dziś (25.07.2009) Światowid Łobez zmierzył się z kolejnym IV ligowym zespołem którym była Ina Goleniów. W pierwszej połowie byliśmy świadkami bardzo wyrównanej gry obu zespołów. Dużo marnowali akcji zarówno piłkarze Światowida jak i Iny. Remis (0:0) w tej połowie był jak najbardziej sprawiedliwy. Jak zdołaliśmy się przyzwyczaić trener Skrobiński w II połowie wymienia prawie cały skład. Gra Światowida była w tej połowie gorsza, co udało się wykorzystać piłkarzom gości, którzy strzelili bramkę. Światowid mimo słabszej gry miał okazję by wyrównać, a nawet zwyciężyć, lecz ich nie wykorzystał i mecz zakończył się jego przegraną 0:1.

Gra Światowida wyglądała gorzej niż w środę kiedy to pokonał Hutnika, lecz piłkarze z Łobza znów wypadli bardzo dobrze na tle drużyny, grającej dwa szczeble wyżej. Myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku i że w końcu zespół zacznie wygrywać a w tym sezonie powalczy o wyższe cele.

Z innych informacji - Zawodnik IV-ligowego Sarmaty Dobra Krzysztof Kieruzel jednak nie zasili szeregów łobeskiej drużyny - przyczyn jest kilka ale ze względu na dobro wszystkich zainteresowanych pozostaną one ich tajemnicą.