Światowid gra dalej...
Dodane przez GuraalCFC dnia 02. September 2009 22:18
W Środę 02 września 2009r. o godzinie 17:00 w miejscowości Koszewo położonej w powiecie stargardzkim nad jeziorem Miedwie zawodnicy Światowida Łobez rozegrali mecz I rzutu Pucharu Polski z miejscowym Zenitem. Faworytem tego meczu był zdecydowanie Światowid, występujący na co dzień w Lidze Okręgowej.

Mecz był zdecydowanie rozgrywany pod pełną kontrolą przyjezdnych z Łobza. Kontrolowali oni sytuację przez cały mecz, nie dopuszczając przeciwnika pod swoją bramkę. W I połowie zawodnicy MLKS'u strzelili dwie bramki za sprawą Łukasza Koguta i Konrada Pawluka, a w II połowie trzy trafienia dołożył Artur Samal. Bramkarz z Łobza musiał interweniować tylko i wyłącznie gdy piłka została zagrana zbyt mocno przez pomocników gospodarzy do napastników. Zawodnicy z Koszewa nie oddali w światło bramki ani jednego strzału.

Skład: Górecki-Zych-Popielewski-Mosiądz(46'Grzywacz)-Pawluk-Rokosz(46'Brona)-Borejszo-Zielonka Rafał-Kogut-Dudek(46'Samal)-Zielonka Łukasz(46'Iwachniuk).
Rezerwa: Krystosiak

Zenit Koszewo - Światowid Łobez - 0:5