Turniej w Drawsku Pomorskim
Dodane przez eazy dnia 02. July 2007 10:15
1.07.2007 na sztucznej nawierzchni w Drawsku odbył się cylkiczny turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Drawska. W zawodach wzieły udział trzy zespoły : gospodarzy , Hutnika Szczecin i Światowida.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym 2 razy po 30 min. W pierwszym meczu gospodarze po dośc kontrowersyjnej bramce pokonali nasz zespół 1:0, choć tak naprawdę mogli strzelić ich znacznie wiecej zwłaszcza w II połowie. W drugim meczu zagrał nasz zespół z aktualnym V ligowcem i tym razem musiał uznać wyższość rywala ulegając 1 : 3 , katem łobeziaków został Skibiński napastnik Hutnika , który zdobył trzy bramki. Bramkę honorową po podaniu od Krystosiaka zdobył Iwachniuk . W meczu o pierwsze miejsce Hutnik wygrał z Drawą 1: 0.

Naszą drużynę reprezentowali : Paweł Krystosiak, Łukasz Osiński, Michał Łań, Rafał i Łukasz Zielonka, Łukasz Brona, Marcin Mosiądz, Marcin Grzywacz, Michał Koba, Mariusz Gawryluk, Kamil Iwachniuk, Paweł Wielgus i występujący po raz ostatni w roli trenera Wojciech Krakus.
Rozszerzona zawartość newsa