Drugie zwyciestwo podopiecznych Mariusza Poniewiery
Dodane przez eazy dnia 19. July 2007 22:34
O godz. 18.00 rozegrano mecz pomiedzy seniorami a oldbojami Światowida . Mecz toczony w szybkim tempie ( zwłaszcza w I polowie)dostarczył kibicom wielu mam nadzieję wrażeń. Chłopcy Pokera zagrali od początku agresywnie i presingiem co przyniosło bramkę po ładnej akcji Iwachniuka i przytomnym strzale z głowy Mosiądza. Przez całą I połowę meczu seniorzy nie schodzili z połowy oldbojów w efekcie czego zdołali strzelić jeszcze trzy bramki . Gole zdobyli niesamowicie skuteczny tego dnia Mosiądz, Zielonka Ł i ? zapomniałem sorry( ale na pewno nie był to Peny) . Honorową bramkę po strzale "stadiony Świata" strzelił dla starszych graczy Włodarz.

Druga połowa to wyraźne zwolnienie tempa gry przez pierwszy zespół. W efekcie wpadły dwie bramki po jednej dla każdej z drużyn. Najpierw Brona faulował według sędziego w polu karnym , co skrzętnie wykorzystał strzałem z 11 metrów Włodarz , a potem mieliśmy pokaz umiejętności młodego Wielgusa , który technicznym strzałem nad Roszczakiem zdobył piątą bramkę.

Mecz pokazał , że w młodych tkwi duży potencjał i przy dalszej sumiennej pracy możemy mieć z nich pociechę w tym sezonie.

Wynik meczu 5:2 (4:1)

Seniorzy grali w składzie: Marczak, Łań, Brona, Zych M, Mosiądz, Grzywacz, Koba, Ostaszewski, Zielonka, Kacprzak, Iwachniuk. Ponadto Rokosz, Borejszo, Sygnowski, Duczyński, Wielgus.
Oldboje: Roszczak , Rosiński, Sikora, Pawlak, Jabłoński, Sadowski, Urbański Mirek i Zdzichu, Furkałowski, Włodarz, Kogut, Bartczak, Zajączkowski, Sławek
Rozszerzona zawartość newsa