Kolejne oszczerstwa i pomówienie na temat zarządu
Dodane przez MLKSLobez dnia 17. September 2011 14:45
Łobez dnia 16.09.2011MLKS ŚWIATOWID ŁOBEZ
73-150 Łobez
Ul. Niepodległości 13
Z siedzibą w Łobzie
ul. Siewna 1Sz. P. Ryszard Sola
Burmistrz Łobza


W związku z wypowiedzią Kierownika Wydziału Sportu, Turystyki i Promocji, Pana Zdzisława Urbańskiego w gazecie lokalnej 'Tygodnik Łobeski' nr 37(498) z dnia 13.09.2011 w artykule 'O Światowidzie z drugiej strony' na stronach 18 i 19. Klub MLKS Światowid domaga się wyjaśnień całości wypowiedzi, sprostowania nieprawdziwych informacji oraz przeprosin za wprowadzanie w błąd Kibiców oraz Czytelników od Pana Zdzisława Urbańskiego.

Przeprosin domagamy się w prasie lokalnej tj.: 'Nowy Tygodnik Łobeski', 'Tygodnik Łobeski', 'Gazeta Łobeska', podczas sesji Rady Miejskiej oraz na Stadionie Miejski w dniu rozgrywania przez pierwszą drużynę seniorską meczu mistrzowskiego.

Sprostowania domagamy się na łamach gazety lokalnej 'Tygodnik Łobeski' w formacie zbliżonym do wielkości artykułu oraz na pierwszej stronie.

Informujemy, iż wypowiedzi, niezgodne z prawdą, wprowadzające w błąd, nierzetelne i niekompetentne, zgodnie z art. 212. § 1, § 2. k.k. zniesławiają wizerunek Zarządu jak i samego klubu MLKS Światowid Łobez .
Informujemy, iż wypowiedziami takimi jak "Jest młody prezes jest młody zarząd to nie znaczy, że robi wszystko zgodnie z prawem" , "komunikat z urzędu marszałkowskiego o zakazie organizowania czegokolwiek", "A Zarząd to Pan Pietrzyk i Pan Andrusieczko niestety według mnie te osoby są nie decyzyjne", "Ostatnim Prezesem z którym można było rozmawiać był Pan Skrobiński nie unosił się wszystko było normalnie załatwiane", "Za wszystkie sznurki w klubie pociąga Pan Skrobiński, a osobami 'pełnomocnymi' na papierku są prezes i zastępca", "Za te pieniądze, które poszły na ten turniej (dotyczy MN Sport Cup) przez kolejny rok juniorzy by grali w tych rozgrywkach wraz z zakupionym sprzętem" Pan Zdzisław Urbański dopuścił się występku polegającego na pomówieniu jednostki pozarządowej oraz innych osób o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ww. w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska i rodzaju działalności. Ponadto zarzuty uczynione publicznie są nieprawdziwe i mają znamiona przestępstwa zniesławienia.

Ponadto informujemy, iż powyższe cytaty obrazują tylko część informacji posiadających znamiona przestępstwa zniesławienia.

Ze sportowymi pozdrowieniami
MLKS Światowid


Do wiadomości:
1. A/A
2. Kierownik Wydziału Sportu, Turystyki i Promocji Pan Zdzisław Urbański
3. Rada Miejska w Łobzie
4. Redakcja 'Nowy Tygodnik Łobeski'
5. Redakcja 'Tygodnik Łobeski'
6. Redakcja 'Gazeta Łobeska'
7. http://swiatowid.ovh.org

Rozszerzona zawartość newsa