Oceny zawodników za mecz z Jeziorakiem.
Dodane przez GuraalCFC dnia 12. November 2012 16:36
Po pełnym emocji meczu Światowid Łobez - Jeziorak Załom, w którym to gospodarze rozgromili gości aż 5-1 przyszedł czas na oceny piłkarzy MLKS-u.

Oceny zawodników (w skali od 1 do 10):

Michał Tchurz: 8 - pomimo puszczonej bramki zasłużył na wysoką notę, ponieważ w pierwszej połowie ratował kilkakrotnie zespół od większych strat bramkowych. W drugiej połowie praktycznie bezrobotny, a dodatkowo zaliczył asystę przy bramce Białeckiego :)

Łukasz Petera: 6.5 - dobry występ w meczu, kilka ważnych interwencji i wspaniałe kierowanie zespołem, jednak to po jego złym ustawieniu goście zdobyli bramkę, dającą im prowadzenie.

Marcin Mosiądz
: 7 - pewny punkt obrony w tym meczu. Nie popełniał błędów a jego interwencje wprowadzały duży spokój w szeregach Światowida.

Dawid Mosiądz
: 7- pewny siebie, nie pozwolił zbyt dużo na swojej stronie zawodnikom Jezioraka.

Bartek Sygnowski: 6 - Bardzo dobry występ, kilkukrotnie ratował kolegów z opresji, jednak za krótko grał by zasłużyć na wyższą notę.

Waldek Popielewski: 6.5 - "współwinowajca" straconej bramki a poza tym bezbłędnie, nieugięty, waleczny na boisku.

Michał Koba: 9 - Najlepszy mecz jak dotąd w tym sezonie. Zdobywca dwóch pierwszych bramek da Światowida. Znajdował się w wielu sytuacjach podbramkowych, ale i w obronie dobrze "czyścił". Zdecydowanie zawodnik meczu.

Łukasz Nikołajczyk: 7 - mało widoczny na boisku, zdobył bramkę po błędzie bramkarza.

Michał Niedźwiecki: 8 - motor napędowy Światowida, nie do powstrzymania dla zawodników gości w tym meczu, swój dobry występ przypieczętował piękną bramką.

Krzysztof Stefaniak: 6.5 - również mało widoczny na boisku, kilka dobrych dryblingów w jego wykonaniu to jednak zbyt mało.

Michał Białecki: 8 - próbował strzelać, jednak jego strzały były za słabe. Zdobywca ostatniej bramki dla Światowida.

Rezerwowi:

Patryk Pańka
: 6 - dobry występ w wykonaniu tego zawodnika, kilka dobrych ofensywnych akcji, jednak 45 minut to za mało by dostać wyższą ocenę.

Mateusz Ostaszewski: 5 - Nie popełnił żadnego błędu, ale też niczym szczególnym się nie wyróżnił.

Jacek Szabunia i Paweł Wielgus: Za krótko przebywali na boisku by ocenić.