VII Edycja 100% Kibiców - Dobra 2013
Dodane przez filippo dnia 30. January 2013 08:33
Po kilkuletniej przerwie dnia 9go Lutego 2013 roku w Dobrej odbędzie się siódma edycja kibicowskiego turnieju o znanej już w całym regionie nazwie "100% Kibiców". Tym razem turniej będzie odbywał się w Dobrej, bo to właśnie Dobermani podjęli się jego organizacji. Turniej „100% Kibiców” został zainicjowany w 2007 roku przez kibiców z Dobrej i Łobza. Jednym z nich był śp. Mateusz "MATI" Kościukiewicz, który zmarł 28.06.2011 na kibicowskim szlaku. Dlatego też podjęto decyzję by od tej edycji turniej nosił jego imię.

Ideą turnieju jest nauka kibicowania poprzez wspieranie lokalnej drużyny, a także zabawa, propagowanie zdrowego trybu życia (kibice często o tym zapominają) oraz jednocześnie integrowanie środowiska kibiców w regionie. Mamy nadzieję, że nikogo nie będzie trzeba szczególnie mobilizować na to wyjątkowe wydarzenie i już teraz rozpoczniecie razem z nami ogólną MOBILIZACJĘ! :-)

Wszystkich chętnych do gry w ekipie Światowid Łobez prosimy o zgłoszenia - najlepiej na facebook'owy fan page MLKS Światowid Łobez.Rozszerzona zawartość newsa