Pierwszy Mecz Sparingowy Juniorów w Radowie Małym
Dodane przez mikka18 dnia 02. August 2007 15:45
w środę (01.08.07r) o godz. 18.30 odbył sie pierwszy mecz sparingowy Juniorów z Radowem na wyjeździe, sprawdzający predyspozycje zawodników do niedzielnego meczu z Iskierka. Od pierwszej minuty chłopaki z Łobza prowadzili grę zdobywając dwa gole, z czego drugi gol wpadł z wykorzystanego karnego przez Remka Borejszo . dobra passa trwała do 40' minuty gdy została stracona bramka po błędzie bramkarza. Po tym golu Radowia sie zmobilizowała i strzeliła kolejna bramka na 2:2 (do przerwy) . Droga polowa to już kompletny koszmar dla gości. Juniorzy z Łobza grając zupełnie nowym skaldem całkiem odmłodzonym nie mogli sie przebić przez obronę Radowii i zarazem grali nie ciekawe piłkę z przodu, nie zdobywając bramek, tylko Je tracili. Zupełnie naszym młodszym kolegom debiutującym w juniorach zabrakło siły i woli walki. Nie potrafili sie zmobilizować i odechciało sie grac po stracie bramek. W rezultacie jak sie mylę wynik sie skończył sie 9:2 :((( (nie liczyłam) ... Ale biorca pod uwagę ze w skaldzie juniorów z Łobza dużo chłopaków ucieka do pierwszego składu to będzie ciężko zmontować im ekipę tak odrdazu. Myślę ze z meczu na mecz będzie coraz to lepiej i tak porażka da coś do myślenia ... Jednak brakuje zgranej obrony jak sezon temu i grającej dobrze ofensywy. Ale Nowy trener chłopaków z czasem doprowadzi zespól do pomyślnych wyników i dobrej gry ...