Nadmorska porażka
Dodane przez filippo dnia 13. September 2015 18:46
W niedzielne popołudnie drużyna MLKS Światowid Łobez udała się do nadmorskiego Mrzeżyna by rozegrać tam mecz trzeciej kolejki rozgrywek B-Klasy. Rywalem Łobezian był miejscowy Orzeł Mrzeżyno.

Niestety kadra naszego zespołu wciąż jest w trakcie tworzenia dlatego też na mecz wybrało się zaledwie dziesięciu zawodników. Na miejscu okazało się również, że trener Dariusz Kęsy nie jest zdolny do gry przez co drużyna przez cały mecz liczyła zaledwie dziewięciu zawodników. Na boisku zobaczyliśmy wśród piłkarzy Światowida kilku nowych zawodników którzy nie grali w pierwszym meczu.

Ekipa Orła okazała się zdecydowanie bardziej wymagającym rywalem niż ta sprzed tygodnia Gardominki Mechowo, co udowodniła strzelając naszym aż sześć goli - co ciekawe wszystkie w pierwszej połowie spotkania. Nasi zawodnicy zdołali strzelić rywalom dwie bramki - oba z kolei w drugiej połowie. Ich strzelcami byli Paweł Wielgus i Artur Andrusieczko.

Mimo jednostronnego wyniki mecz był zdecydowanie ciekawszym widowiskiem niż poprzedni.
Mamy nadzieję, że w następnej kolejce uda się Światowidowi zagrać już pełnym składem i będziemy mogli cieszyć się z jego gry jak i wyniku który osiągnie, choć rywal będzie chyba najsilniejszy z tej ligi.

Orzeł Mrzeżyno - MLKS Światowid Łobez 6:2

Bramki dla Światowida:
- Paweł Wielgus (karny)
- Artur Andrusieczko

Rozszerzona zawartość newsa