Remis
Dodane przez filippo dnia 06. October 2015 19:51
W słoneczne popołudnie w niedzielę 4go października MLKS Światowid Łobez rozegrał kolejne spotkanie rozgrywek B Klasy sezonu 2015/2016.
Przeciwnikiem łobezian na ich własnym boisku była drużyna Zielonych Wyszobór którym pierwszy mecz MLKS oddał walkowerem, gdyż nie był w stanie zebrać odpowiedniej liczby zawodników. Tym razem jednak Światowid zaprezentował się łobeskim kibicom pełnym składem, pierwszy raz w tym sezonie. Po raz kolejny wśród zawodników wybiegli na boisko byli tacy których nie mieliśmy okazji oglądać we wcześniejszych spotkaniach. Skład drużyny ciągle jest w budowie i pewnie jeszcze nie raz ulegnie zmianom ale miejmy nadzieję, że chociaż liczba zawodników będzie wystarczająca bo jak dotąd z tym jest największy problem w MLKSie.

Światowid rozpoczął mecz w końcu pełnym składem i nawet z bramkarzem z prawdziwego zdarzenia bo między słupkami stanął po długiej przerwie Łukasz Falkiewicz. "Nowi" w tym sezonie pokazali się także Andrzej Sikora i Kacper Skrobiński.

Pogoda była, jak na tę porę roku po prostu piękna i tak też rozpoczął się mecz dla Światowida bo już w pierwszej minucie Artur Andrusieczko zdobył pierwszą z bramek tego popołudnia. Padło ich na łobeskim boisku aż 14 a ich liczbą obie drużyny podzieliły się po równo, gdyż mecz ów zakończył się wynikiem 7:7. Nie wiem za bardzo czy walka była wyrównana lub czy wynik ów był sprawiedliwy. Wiem natomiast, że Światowid był baaaardzo bliski wygranej, gdyż zawodnik Zielonych bramkę wyrównującą na 7:7 zdobył w przedłużonym czasie gry czyli w 92 minucie gry. Wiem też, że obecność Łukasza Falkiewicza na pewno uchroniła Światowid przed wysoką porażką.
Pełny skład, piękna pogoda, niespotykana dotąd atmosfera uśpiły chyba jednak czujność łobeskich piłkarzy a jak wiadomo meczy nie wygrywa przed ich rozegraniem.

Mamy nadzieję, że odpowiednia liczba zawodników będzie już normalnością i pozwoli wygrać jeszcze niejeden mecz.

MLKS Światowid Łobez - Zieloni Wyszobór 7:7

Bramki dla Światowida:
2 x Artur Andrusieczko
2 x Paweł Kuś
2 x Skrobiński Kacper
Urbański

Rozszerzona zawartość newsa