No, w ... i wylądował.
Dodane przez filippo dnia 20. November 2015 08:44
Nie poszło nam dzisiaj.

Ostatni mecz rundy jesiennej z Lotnikiem Czarne przegrywamy 1:6. Zagraliśmy w 10 a kończyliśmy w 8 bo bramkarz musiał zejść z boiska w 70 minucie a chwilę później dostaliśmy czerwoną kartkę. Mimo, że sędzia ewidentnie nie ogarniał tego co się działo na boisku, bo puścił mnóstwo spalonych czy nadużył jednostronnie władzy przy czerwonej kartce to przyznać trzeba że ekipa Lotnika Czarne była dziś zdecydowanie lepsza, szybsza i składniejsza. Po prostu nas rozklepała i zabiegała.
Jedyną bramkę dla nas strzelił Urbański.

Teraz przerwa zimowa w której czeka nas ciężka praca aby na wiosnę stać się w końcu drużyną z prawdziwego zdarzenia czyli taką która jest pełna, która trenuje i rozgrywa wszystkie mecze a może nawet i wygrywa. Chcesz nam w tym pomóc to serdecznie zapraszamy.

MLKS Światowid Łobez - Lotnik Czarne 1:6

Skład MLKS Światowid Łobez:
Falkiewicz Ł. - Andrusieczko A. - Kęsy D. - Kuś P. - Łaszczuk G. - Okrasa M. - Ostaszewski M. - Sikora A. - Sulima S. - Urbański P.

PS: w związku z niejasną wciąż sytuacją w Redze Trzebiatów, zaległy mecz rozegrany zostanie już w 2016 roku.