Ale urwali
Dodane przez filippo dnia 25. April 2016 17:40
URWALIŚMY PUNKTY LIDEROWI.

W rozegranym w niedzielny wieczór 24 kwietnia meczu o mistrzostwo Klasy B drużyna MLKS Światowid Łobez zremisowała w Trzebiatowie z tamtejszą Regą II Trzebiatów wynikiem 2:2.

Przed meczem wynik taki wzięlibyśmy w ciemno, choć jechaliśmy do lidera, jak zawsze, z zamiarem zdobycia trzech punktów. Jednakże po meczu czuć w drużynie spory niedosyt, gdyż bliscy byliśmy zgarnięcia pełnej puli.
Miejmy nadzieję, że jest to dobry prognostyk na kolejne mecze, jak i spora motywacja do dalszej walki.

Relacja z portalu Łobez24.pl

"Od początku spotkania podopieczni Dariusza Kęsego stwarzali sobie dogodne sytuacje. W 11 minucie spotkania idealne dośrodkowanie z głębi pola perfekcyjnie wykorzystał Dawid Kamiński - Światowid prowadził 0:1. Zaledwie 5 minut później gospodarze wykorzystali błąd jednego z obrońców i doprowadzili do remisu. W 33 minucie po dokładnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krzysztof Zawierucha z 5 metrów umieścił piłkę w siatce Regi. Światowid po raz drugi prowadził w tym spotkaniu. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze wywalczyli rzut różny. Po dośrodkowaniu piłka odbiła się od jednego z obrońców Światowida i wpadła do bramki dając liderowi z Trzebiatowa remis.

W drugiej połowie piłkarze ŁOBESKIEGO klubu cofnęli się na własną połowę, oddali inicjatywę gospodarzom i czekali na dogodne kontrataki. Zawodnicy Regi nie mogli poradzić sobie z zagęszczoną obroną Światowida a podopieczni Kęsego przeprowadzali coraz groźniejsze kontrataki. W 72 minucie Dawid Kamiński mógł podwyższyć wynik spotkania ale na drodze piłki do siatki stanęła poprzeczka. W samej końcówce spotkania goście przeprowadzili idealny kontratak i stanęli przed szansą zdobycia zwycięskiej bramki. Niestety zmęczenie dało już o sobie znać a strzał oddany w sytuacji sam na sam był zbyt lekki i prosto w bramkarza. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2."