Pierwszy punkt
Dodane przez eazy dnia 17. August 2007 16:24
Przy wspaniałej pogodzie i bardzo głośnym dopingu kibiców łobeskich i Dobermanów rozpoczął sie mecz trzeciej kolejki pomiedzy Sarmatą a Światowidem .

I połowa to tak najkrócej można powiedzieć , że się "odbyła "zespoły grał asekuracyjnie nie próbując atakować większą ilością zawodników. Efekt był taki ,że przez 45 min. goście stworzyli dwie sytuacje. jednej nie wykorzystał Dudek a przy drugiej Krystosiakowi pomógł słupek.

II połowa już od początku przyniosła zmiane wyniku . Akcje rozpoczeli nasi ale Kobi zamiast wyłożyć piłkę Kacprzakowi stracił ją i spowodował szybki kontratak Dobrzan. W głównej roli wystapił Olechnowicz , który niczym błyskawica przemknął z piłką z 40 m i w polu karnym oddał strzał po tzw. krótkim rogu . Źle ustawiony Krystosiak niestety był bezradny. Jak sie okazało później była to akcja , która obudziła śpiących do tej pory gospodarzy. Kilka zmian i nasi zaczeli grać śmielej .W 60 min. rzut wolny wykonywał Momot uderzył też po krótkim rogu bramki Lewika ale ten interweniował na tyle szczęśliwie ,że piłka trafiła w słupek a następnie pod nogi Koby . Kiedy wszyscy widzieli piłkę w bramce stało sie coś nie wytłumaczalnego Kobi nie trafił w gałę w czym podobno pomógł mu Osiński i tak została zaprzepaszczona pierwsza dogodna sytuacja w meczu. Nastepna akcja i znów w roli głównej Momot , który wyszedł sam na sam z Lewikiem ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i pozostało mu dograć do Penego , który nie trafia czysto i piłka spada pod nogi Grzywacza a ten strzela obok bramki. Jak mówi stare powiedzenie "Do trzech razy sztuka" . rehabilituje sie Iwachniuk , który dochodzi do tzw. beznadziejnej piłki odgrywa do Wielgusa , który silnie wrzuca w pole karne do nadbiegającego Ostaszewskiego . Ten mija się z piłką ale biegnący za nim Kieruzel ( pomocnik Sarmaty) już nie miał problemów z pokonaniem zaskoczonego Brodowicza. Do konca pozostaje 5 min. i już nic się nie zmienia . Chwała chłopakom za detrminacje i grę zwłaszcza w II połowie.

Skład : Krystosiak- Łań (od 60 min. Ostaszewski) , Brona, Osiński,Sygnowski( od 46 min.Rokosz) Koba, Kacprzak( od 75 min. Zielonka), Grzywacz ( od 70 min. Wielgus), Mosiądz, Iwachniuk, Momot rez. Marczak, Duczyński, Zych M
Rozszerzona zawartość newsa