Łobescy oldboje na fali
Dodane przez eazy dnia 07. October 2007 09:53
Wczoraj na łobeskim stadionie rozegrano mecz pomiedzy Światowidem a Sokołem Karlino w ramach Pomorskiej I ligi oldbojów.

Od początku spotkania przewagę uzyskał miejscowy zespół grając piłką ,co rusz stwarzał sytuacje bramkowe . Goście nastawili sie na głęboką defensywę i grę z konrataku. Niestety ich plan zawiódł gdyż już w 15 min. kapitalna akcja z klepy Jabłońskiego , Poniewiery i Zajączkowskiego zakończyła się zdobyciem bramki przez tego ostatniego. Sflustrowani goście skupili sie na pułapkach ofsajdowych i pretensjach do sędziego . W efekcie czego nie upilnowali dobrze dysponowanego Poniewiery , który wyłożył tzw. patelnię Jasiowi Skrobińskiemu , który bez większych problemów zdobył drugą bramkę. Do końca I połowy inicjatywa należała do łobeskich "dziadków" a przeciwnik starał sie tylko przeszkadzać . W 40 min. jednemu z przyjezdych puściły nerwy i naubliżał sędziemu w efekcie czego otrzymał czerwoną kartkę i opuścił plac gry.

II połowa to frontalny atak łobzieków i szybko strzelone dwie bramki najpierw Andrzej Jabłoński w sytuacji sam na sam nie pozostawił złudzeń bramkarzowi a później Artur Sadowski silnym strzałem za 16 -tki ustalił wynik meczu. Swoje okazje mieli też Rzeźnik i Zajaczkowski ale zabrakło im precyzji. Przeciwnik też miał swoją szansę na poprawienie wyniku ale nie wykorzystał rzutu karnego .

Skład Światowida: Rośczak(Mrozowicz)- Sygnowski, Pawlak, Sikora, Urbański Z, Sadowski, Jabłoński, Włodarz, Zajączkowski, Skrobiński, Poniewiera, Rzeźnik, Kogut, Bartczak, Gatner, Urbański M,

W środę o godz 16.30 w Łobzie, naszych dzielnych chłopców czeka zaległy mecz z Wyszewem , jeśli wygrają ten mecz to zasiądą na fotelu lidera.
Rozszerzona zawartość newsa