Porażka z liderem
Dodane przez eazy dnia 15. October 2007 10:13
W sobotę swój mecz rozgrywali też oldboje naszego klubu i był to mecz na szczycie I Pomorskiej Ligi Oldbojów. Naprzeciw naszym stanął zespół Zrywu z Kretomina , który miał do tej kolejki punkt przewagi nad łobziakami.

Od początku trwała walka o zwycięstwo . Jedni i drudzy tego dnia byli zdeterminowani i interesowały ich tylko 3 pkt. W głównej roli w tym meczu wystąpiły bloki defensywne obu drużyn , które skutecznie rozbijały ataki. Groźniejsi jednak byli gospodarze , których do 42 min. zawodziła skuteczność . Dopiero w tej dla łobzian feralnej minucie kapitalnym strzałem z 25 m naszego bramkarza pokonał zawodnik miejscowych. II połowa to nieustanny atak chcących zmienić wynik meczu "dziadków" z Łobza . Miejscowi natomiast nastawili się na kontrę i byli w tym bardzo groźni na szczęście na ich drodze stał dobrze dysponowany Rośczak. Najbliżej strzelenia bramki z naszych byli T. Sikora i Andrzej Jabłoński, niestety piłka minimalnie mijała cel.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i nasi musieli się pogodzić z drugą porażką.
W meczu dał się zauważyć brak tzw. armat, Skrobińskiego , Sadowskiego i Poniewiery .
Do końca rundy pozostały jeszcze dwa spotkania (oba na Siewnej) w których chłopaki chcą wywalczyć komplet punktów i nie stracić kontaktu z liderem.

Skład Światowida : Rośczak- Druch, Pawlak, Sygnowski, Sikora, Urbański M, Jabłoński, Włodarz, Urbański Z, Zajączkowski, Kogut, Bartczak, Rzeźnik, Furkołowski
Rozszerzona zawartość newsa