Pogrom na zakończenie rundy
Dodane przez eazy dnia 21. October 2007 22:46
W sobotę łobescy oldboje doznali najwyższej porażki w rundzie. Na własnych "śmieciach" ulegli Amatorowi Kołobrzeg aż 2:7. Wynik mógłby sugerować , że mecz był jednostronnym widowiskiem nic bardziej mylącego. W pierwszej połowie inicjatywa należała do gospodarzy , który od pierwszych minut stwarzali sobie wyborne okazje do zdobycia bramek. Niestety zawodziła tego dnia skuteczność . tylko w pierwszych 10 min. swoje szanse zaprzepaścili Zajaczkowski dwukrotnie i Jabłoński , Przeciwnik ograniczał sie jedynie do przeszkadzania. W tej połowie kołobrzerzanie oddali jeden strzał na bramkę Rośczaka i przyniósł im bramkę w 44 min. II połowa zaczęła sie od wydumanego faulu , który podarował sędzia przyjezdnym. Z 17 metrów zawodnika Amatora nie dał szans naszemu bramkarzowi. Od tego momentu , przeciwnik złapał wiatr w plecy i pokazał miejscowym jak należy wykorzystywać sytuacje podbramkowe. Na sześć okazji wykorzystał jeszcze pięć a łobzianie dalej pudłowali. Dwie z kilku w tej połowie okazji Światowida zostały jednak wykorzystane , bramki strzelili Włodarz z karnego i Rosiński.
Skład zespołu : Rośczak- Druch, Pawlak, Sygnowski, Sikora, Rosiński, Włodarz, Jabłoński, Urbański Z, Kogut, Zajączkowski, Furkałowski, Bartczak, Rzeźnik, Gatner,
Pomimo tej porażki można śmiało stwierdzić , że runda jesienna w wykonaniu naszego zespołu jest jedną z najlepszych w ostatnim okresie. Dalej jest realna szansa na wywalczenie mistrzostwa ligi. Na pożegnalnym spotkaniu wszyscy podziękowali naszym sponsorom i potwierdzili , że nieskładają broni .