Strona Główna · Artykuły · Newsy · Forum 19. March 2024 04:36:44
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
GuraalCFC
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 531
Bonusy:
Kary: 0

2) mati86slo (290 pkt.)
3) rosomak (257 pkt.)
4) bucz1988 (188 pkt.)
5) Czesiek (183 pkt.)
6) Swiatowidfans (175 pkt.)

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 254
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: darik
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

filippo
DATA: 31.03.2014 20:03
No weźcie coś róbcie. Bo Będziecie u Pani wink

MLKSLobez
DATA: 07.09.2013 14:01
Zgłoszony: Karol Adamów

stivo
DATA: 07.09.2013 11:44
Dzięki!

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:43
Zawodnicy zgłoszeni: Obarzanek Jan, Zielonka Rafał, Sułkowski Łukasz, Łapuć Kamil, Wielgus Paweł, Humeniuk Emanuel

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Bartek Adamów

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:42
Marcin Grzywacz, Kamil Iwachniuk, Krzysztof Stefaniak, Tomasz Rokosz, Michał Koba, Jacek Szabunia, Patryk Pańka, Patryk Maciejewski, Mateusz Ostaszewski,
Napastnicy: Rafał Komar, Remigiusz Borejszo,

MLKSLobez
DATA: 03.09.2013 11:41
Bramkarze: Deuter Piotr, Tchurz Michał, Sutyła Krzysztof
Obrońcy: Brona Łukasz, Bartek Sygnowski, Oskar Szostak, Marcin Mosiądz, Dawid Mosiądz, Jacek Bodys, Kęsy Dariusz
Pomocnicy: Łukasz Nikołajczy

stivo
DATA: 16.08.2013 15:47
Byłby ktoś w stanie przesłać aktualny skład na ten sezon?

stivo
DATA: 03.08.2013 22:52
Niebawem pewne usprawnienia wink

MLKSLobez
DATA: 24.06.2013 15:20
Pańka 2, Niedźwiecki 1

MLKSLobez
DATA: 13.06.2013 22:42
Mam nadzieje że jest ok bo nie bardzo wiem kto trafiał z Mierzynem, na pewno Komar jedną i tak wychodzi że ma 10

stivo
DATA: 12.06.2013 23:37
Dzięx

MLKSLobez
DATA: 12.06.2013 11:49
te dwie bramki z ?? to Komar

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:37
zastępujący co roczny mecz kawalerów i żonatych)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:36
a tak w ogóle...jest ten turniej noworoczny dla wszystkich??na hali 1stycznia)

rosomak
DATA: 30.12.2012 22:34
Nic tylko trzymać kciuki aby trener dostał się do 24kandydatów na sportowca roku,na ligowcu jest jego kandydatura))Pozdro dla odwiedzających i najlepszego w nowym roku)

stivo
DATA: 30.10.2012 18:49
No to chyba SpamBoty mamy z głowy happy

stivo
DATA: 25.10.2012 21:17
Nie mam siły już na te SpamBoty..

GuraalCFC
DATA: 14.10.2012 11:56
Dodałem newsa, ruszać się biggrin Już powinien być na stronce biggrin

rosomak
DATA: 08.09.2012 23:29
widać ci najwierniejsi już wymarli...sad
szkoda...a można by było jeszcze stworzyć super doping... na pewno to by dodało więcej wiary w siebie) yes

Zobacz Temat
MLKS Światowid Łobez | Forum MLKS | Kibice
Autor Forum żyje :)
mati86slo
Użytkownik

Dodane dnia 03-06-2010 15:32
Ej coś cisza grobowa ostatnio tutaj.. więc zakładam
temat o wszystkim i o niczym happy
Wszelkie komentarze przed meczem, po meczu,
o klubie, zawodnikach i zupie pomidorowej biggrin
Jedzie ktoś do Szczecina teraz na Jeziorak?
gra ktoś w ultrasonline? Nowi zawodnicy zostaną
na następny sezon?


s.sfwgifs.com/img/upld/joker-hospital.gif
10078163 www.swiatowid.ofens.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
Swiatowidfans
Użytkownik

Dodane dnia 03-06-2010 19:33
Słyszalem , że Łukasz Petera i Michał Niedzwiecki odchodzą po sezonie ale to jest info nie potwierdzone mam jednak nadzieje, że przystapimy z tymi zawodnikami w przyszłym sezonie


SwiatowidFans
979001 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
maniek92_92
Użytkownik

Dodane dnia 05-06-2010 00:20
też obiło mi się o uszy że majom odejśc ci dwaj zawodnicy na koniec sezonu ,ale mam tagże pewną informacje że Pan Artur Samal odchodzi do Sparty Węgorzyno po sezonie


maniekhappy
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
mati86slo
Użytkownik

Dodane dnia 05-06-2010 07:53
Ja póki co wierzę w ten zarząd i mam nadzieję, że przekonają wszystkich piłkarzy, żeby zostali i wywalczyli awans dla Światowida. A myśli, że odejdzie trzech zawodników stanowiących dzisiaj o sile klubu to nie dopuszczam nawet Tu trzeba jeszcze sprowadzić z 1-2 ogarniętych zawodników. Jeżeli Artur rzeczywiście odejdzie do Węgorzyna, to na pewno zasłużył sobie jak mało kto w Światowidzie na szacunek i nie chcę nawet jednego złego słowa kurwa na jego temat usłyszeć z tego powodu!


s.sfwgifs.com/img/upld/joker-hospital.gif
10078163 www.swiatowid.ofens.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
matti93
Użytkownik

Dodane dnia 05-06-2010 20:54
ja petera i niedzwiedzki odejdą to kolejny sezon zaczniemy tak jak każdy czyli od dołu w góre i zakonczy sie minimalnie lepiej , bo z roku na rok jest coraz lepiej razz
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
filippo
Administrator

Dodane dnia 09-06-2010 00:04
Ostatnio częściej mnie nie ma w kraju niż jestem więc nie mam do końca sprawdzonych informacji dlatego napiszę co myślę a nie jak będzie.

Artur Samal - jakoś nie chce mi się absolutnie wierzyć w tę informację o jego odejściu do Sparty. W Klubie tym panuje w tej chwili absolutna degrengolada spowodowana walką na linii zarząd-rada miejska, co nie pozostaje oczywiście bez wpływu na zawodników. Węgorzyno samo w sobie jest bardzo specyficznym miejscem. Mam tam sporo znajomych i każda jedna to potwierdza. Nie wierzę w to, że Sparta będzie w ciągu najbliższych kilku lat walczyła o jakiekolwiek ambitniejsze cele, raczej wraca tam skąd wyszła. Dlatego też przejście do Sparty to mimo tego, że będziemy w tej samej lidze, moim zdaniem byłaby dla Artura degradacja pod względem sportowym. Jeśli jednak tak się z jakichś powodów stanie - podzielam zdanie Matiego - za to co robił dla Światowida, należy mu się pełen szacunek. Ci którzy byli na ostatnim derby okręgówki w Węgorzynie pamiętają co Artur zrobił przed meczem i po nim więc na pewno sobie zasłużył.

Michał Niedźwiedzki - trafił do nas niejako z przypadku, nie będę się wdawał w szczegóły bo mnie do tego nie upoważnił. Jego umiejętności są zdecydowanie wyższe od Ligi Okręgowej i z tego co mi wiadomo są jednymi z jego głównych źródeł utrzymania. Niestety Światowid nie jest w stanie w pełni spełnić jego oczekiwań finansowych i nie ma opcji zatrzymywania go kosztem innych zawodników. Nie ma co się oszukiwać, że Michał ma również ambicje grania w klubach wyższych lig. Ma do tego pełne prawo i zabronić mu tego absolutnie nie można. Fajnie, że się znalazł w Światowidzie, wygląda na to, że grę w nim traktował w pełni profesjonalnie i na serio oraz, że pomógł w walce o jak najwyższą lokatę na koniec za co należą mu się podziękowania. Nigdy jednak nie deklarował, że wiąże się z naszym Klubem na stałe dlatego jego odejście niech nikogo nie zdziwi.

Łukasz Petera - sytuacja dość podobna do opisanej wyżej jednak wiem, że ma on usiąść do rozmów z zarządem dotyczących jego gry w Światowidzie w kolejnym sezonie. Jaki będzie ich efekt - trudno w tej chwili wyrokować. Do takich rozmów ma również siąść Tomasz Skibiński oraz kilku rodowitych Łobeziaków.

Światowid Łobez w założeniu ma być klubem opartym na wychowankach i tak musi pozostać. Dlatego też niedopuszczalna byłaby sytuacja z jaką mieliśmy do czynienia kilka lat temu kiedy awans do IV ligi wywalczyli wychowankowie wspomożeni wybitnymi piłkarzami z okolicznych klubów (wtedy gra w Światowidzie była dla każdego z nich awansem i prestiżem) a spadała z niej drużyna w której było zaledwie dwóch wychowanków a reszta tzw. stranieri'ch.

Nie ma absolutnie sensu zarzynanie się i wydawanie dużych sum na zawodników obcych, choćby wybitnych. Polityka taka nigdzie się nie sprawdziła i zawsze prowadziła do punktu wyjścia o ile nie niżej (Zorza Dobrzany, Radowia Radowo, Sparta Węgorzyno czy właśnie Światowid kilka lat temu). W chwili obecnej dość zaawansowane są już poszukiwania wartościowych zawodników na kilka pozycji ale takich którzy na pewno nie będą mieli wygórowanych wymagań finansowych gdyż Klubu na nie nie stać, tym bardziej, że nie tylko "zaciężni" są wynagradzani ale także część zawodników łobeskich.
Zgłaszają się również zawodnicy chętni do grania - każdy z nich na pewno zostanie sprawdzony.

Awansować będziemy wtedy kiedy poziom wyszkolenia naszych zawodników będzie do tego odpowiedni - oczywiście możemy się wspomóc dwoma, trzema zawodnikami z zewnątrz ale przesadzać nie można, bo nie o to chodzi. Nie da się ukryć, że wzorem jest w chwili obecnej Sarmata Dobra który awansował od okręgówki do IV ligi rok po roku i zaliczył naprawdę fenomenalny sezon w IV lidze a w którego całej kadrze (nie wyjściowej 11) jest zdaje się tylko czterech zawodników wyszkolonych przez inne kluby.
Jeszcze trzy mecze przed nami a potem przygotowania do następnego sezonu, mam nadzieję udanego.


[color=blue]www.swiatowid.ovh.org[/color]

Po nas przyjdą młodsi...

Edytowane przez filippo dnia 09-06-2010 00:13
7415311 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
Swiatowidfans
Użytkownik

Dodane dnia 13-06-2010 11:04
W wczorajszym meczu było widać jaką ważną postacią jest Łukasz Petera. Wiele ważnych przechwytów zaliczył w tym meczu, dobrze kierowal obrone nie pamietam w której to było minucie ale spodobała mi sie interwencja w polu karnym gdy wszedł wslizgiem czysto i odebrał piłke napastnikowi DąbroVi. Jeśli Łukasz pozostanie w Światowidzie to będzie to zapewne bardzo dobre wzmocnienie! pozdrawiam..


SwiatowidFans
979001 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
matti93
Użytkownik

Dodane dnia 14-06-2010 16:32
A jak wychowankowie beda tacy dobrzy jak petera i niedzwiedzki to tez mają odejsc do wyzszych lig bo są za dobrzy ? a swiatowid ma sie kisic w okręgówce do końca świata bo nie mamy w tej chwili gwiazd ? Nie , niezgadzam się z tym co mowisz filippo o peterze i niedzwiedzkim .
Naprawde to szkoda ze Petera i Niedzwiedzki mają odejsc bo bez nich to gra będzie zupełnie inna
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
filippo
Administrator

Dodane dnia 14-06-2010 20:09
matti93 napisał/a:
A jak wychowankowie beda tacy dobrzy jak petera i niedzwiedzki to tez mają odejsc do wyzszych lig bo są za dobrzy ? a swiatowid ma sie kisic w okręgówce do końca świata bo nie mamy w tej chwili gwiazd ? Nie , niezgadzam się z tym co mowisz filippo o peterze i niedzwiedzkim .
Naprawde to szkoda ze Petera i Niedzwiedzki mają odejsc bo bez nich to gra będzie zupełnie inna


Przepraszam a jak Ty to sobie inaczej wyobrażasz??? Wychowanek to wychowanek a nie niewolnik. Światowid ma grać w wyższej lidze ale takiej w której poradzi sobie ogół jego zawodników.

Taki Ireneusz Jeleń przeszedł z A-klasowego Piasta Cieszyn którego jest wychowankiem do IV-ligowego Beskidu Skoczów a stamtąd do Wisły Płock i dalej do AJ Auxerre - mieli go trzymać w A-Klasie???

Bez Łukasza i Michała gra będzie inna jeśli odejdą - fakt, ale jak mówię trafili do nas po części za sprawą szczęśliwych dla nas zbiegów okoliczności. Sprawa jest ciągle otwarta choć jak wspomniałem szanse na ich zatrzymanie są niewielkie. Poszukiwani są jednak inni wartościowi zawodnicy przy których będzie w stanie wykształcić jeśli nie gwiazdy to chociaż dobrych ligowców.


[color=blue]www.swiatowid.ovh.org[/color]

Po nas przyjdą młodsi...
7415311 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
mati86slo
Użytkownik

Dodane dnia 18-06-2010 17:45
Jeżeli odejdzie Samal, Petera i Niedźwiecki to będzie walka o utrzymanie, a ja po raz kolejny będę musiał powiedzieć "a nie mówiłem" real sad Trzeba iść za ciosem, a nie robić krok do przodu i dwa do tyłu. Trzeba znaleźć sponsorów, żeby zatrzymać chociaż Petere i Artura. Żeby myśleć w następnym sezonie zespół trzeba wzmocnić, a nie pozbywać się czterech zawodników na których opiera się cała gra.


s.sfwgifs.com/img/upld/joker-hospital.gif
10078163 www.swiatowid.ofens.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
Swiatowidfans
Użytkownik

Dodane dnia 02-07-2010 20:03
doszly mnie sluchy ze doszedl nowy bramkarz z Nowogardu Filip mozesz cos wiecej napisac w tej kwestii?


SwiatowidFans
979001 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
mati86slo
Użytkownik

Dodane dnia 31-07-2010 00:59
Ja słyszałem ze z ińska, hehe, jak ktoś ma jakieś info na temat transferów to pisać. acha i jeszcze wnioskuje o z zwiększenie ilosci emot mad
i46.tinypic.com/5k3l0j.jpg



Kilka projektów vlepek zrobiłem i szukam kogoś kto chciałby się zrzucić na ich produkcje. 4000 vlepek 6x6cm (po 500 każdego wzoru+500 jednego) kosztuje ok. 145zl. więc jak ktoś chciałby vlepy sprzedawać może na tym jeszcze dobry interes zrobić
i32.tinypic.com/2jy53r.png


[size=12][color=red]link do vlepek w dużej rozdzielczości [/color][/size]
http://i25.tinypi...huh7o1.png


s.sfwgifs.com/img/upld/joker-hospital.gif
10078163 www.swiatowid.ofens.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
rosomak
Użytkownik

Dodane dnia 03-08-2010 15:57
Na dzień dzisiejszy skład Światowida jest bez zmian,Petera,Niedzwiedzki,Skibiński i Ernest grają z nami dalejbiggrin dołączył tylko jeszcze drugi bramkarz- Michał TCHURZ (wcześniej bramkarz RADOWI)



ZAPRASZAMY NA środowe spotkanie sparingowe tj. 04.08.2010r z IV ligową INĄ GOLENIÓW



Łobez - godz 18.00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
stivo
Super Administrator

Dodane dnia 04-08-2010 18:52
To chyba najlepsza wiadomość.


MLKS najlepszy jest!
seba_1 5071594 http://swiatowidlobez.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
rosomak
Użytkownik

Dodane dnia 08-08-2010 13:03
Spewnością)))Napewno będziemy walczyć o swoje)) Dziś było widać że nie straszna nam IV-liga INA ledwo wywalczyła remisbiggrin



Najprawdopodobniej do zespołu Światowida dołączy nowy bramkarz) zawodnik Hutnika Szczecin(Grzegorz.W) wystąpił już w meczu z Reskiem)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
Dec123
Użytkownik

Dodane dnia 21-05-2013 20:26
halo jest ktoś tu ????confused
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Forum żyje :)
stivo
Super Administrator

Dodane dnia 12-06-2013 23:21
Zapał się chyba skończył i coraz mniej odwiedzin.


MLKS najlepszy jest!
seba_1 5071594 http://swiatowidlobez.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?