Juniorzy do przodu !!!
Dodane przez GuraalCFC dnia 15. March 2008 19:35
Skład: Górecki, Kulczyński, Sygnowski M., Kubka(Kogut60'), Mosiądz(Bogdański70'), Wawrzkiewicz, Rokosz, Borejszo, Buchholc (Sułkowski70'), Rajca, (Nikołajczyk45'). Na boisko nie wszedł tylko Sygnowski Bartek.

Spotkanie w pierwszej połowie było bardzo wyrównane jednak z lekką przewagą naszych chłopaków. Jednak pierwsi na bramkę strzelali zawodnicy Fagusa, na szczęście niecelnie. Piłka minimalnie minęła bramkę z lewej strony. Około 30 minuty meczu czerwoną kartkę za odkopnięcie piłki otrzymał zawodnik gości. Wtedy nasi chłopcy ruszyli do ataku i na efekty nie trzeba był długo czekać. Strzelcem bramki był Rajca. Chwilkę później ten sam zawodnik dołożył kolejną i było już 2:0 dla naszych juniorów. Okazja na strzelenie bramki w I połowie była jeszcze nie jedna, lecz wynik nie uległ zmianie.

II połowa to nonszalancka gra naszych juniorów, którzy za dużo kiwali przez co niepotrzebnie tracili piłki, jednakże nie przeszkodziło to zdobyć 3 bramki dla naszych. Uczynił to Nikołajczyk. Po tym trafieniu rozwiązał się worek z bramkami. 4 bramkę zdobył Borejszo, który przed meczem stwierdził, że coś dziś strzelić musi. Na 5 bramkę nie trzeba było długo czekać, bo po wznowieniu gry przez gości, stracili oni piłkę i hat-tricka skompletował Rajca. 6 bramkę dołożył ponownie Borejszo. Goście chcieli bardzo strzelić bramkę i byli bardzo blisko, lecz Górecki sparował piłkę uderzoną z rzutu wolnego na poprzeczkę, która po odbiciu od niej wyszła poza linię końcową boiska. Po rzucie rożnym, z którego nic nie wyszło sędzia skończył mecz.

Wynik 6:0 należy uznać za bardzo dobry, biorąc pod uwagę to jak juniorzy prezentowali w sparingach przed ligą.

Światowid Łobez - Fagus Kołbacz - Juniorzy - 6:0 - Rajca 3, Nikołajczyk, Borejszo 2