MLKS Światowid Łobez vs Ehrle Dobra Szczecińska
Dodane przez filippo dnia 09. April 2008 22:28
Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Siewnej w Łobzie dojdzie do pojedynku zajmującego ostatnie miejsce w ligowej tabeli Światowida Łobez z czwartą ekipą ligi Ehrle z Dobrej Szczecińskiej.

Łobescy piłkarze nie mogą sobie już pozwolić na żadne straty punktowe dlatego też nie mogą zmarnować atutu jakim bez wątpienia jest własne boisko a co za tym idzie trybuny wypełnione sympatykami. Drużyna jest w dołku ale miejmy nadzieję, że się nie podda już w szatni i pokaże na boisku, że zasługuje na to by w lidze pozostać.

Łobescy kibice liczą na zdobycze punktowe równie mocno jak sami piłkarze.
Przez zajmowaną pozycję od jakiegoś czasu zaobserwować możemy niepochlebne komentarze tak o samej drużynie jak i o jej kibicach, zapewniamy jednak, że u piłkarzy powodują one jedynie boiskową złość a kibiców utwierdzają jedynie w tym, że hasło które umieścili na szalikach nie jest pustym sloganem.
Pozdrawiamy wszystkich ludzi "małej wiary" a tych większej zapraszamy na mecz.

MLKS Światowid Łobez - GKS GOK Ehrle Dobra Szczecińska 12.04.2008; godzina 17:00; Łobez

Przedmecz drużyn juniorskich odbędzie się najprawdopodobniej o godzinie 14:30.

Wiele wskazuje na to że ze względu na panujące warunki atmosferyczne część meczów 21 kolejki Ligi Okręgowej zostanie przełożonych na inny termin. Najprawdopodobniej na 22-23 kwietnia.
Rozszerzona zawartość newsa