MKS Zorza Dobrzany - MLKS Światowid Łobez
Dodane przez filippo dnia 17. April 2008 10:21
W sobotę 19 kwietnia o godzinie 14:00 łobeski Światowid rozegra mecz wyjazdowy z drużyną MKS Zorza Dobrzany.
Miejmy nadzieję że pogoda nie pokrzyżuje znów planów i mecz odbędzie się bez żadnych problemów w ustalonym terminie.
Łobeska ekipa na cztery kolejki rundy rewanżowej rozegrała dopiero dwa mecze spadając przy tym na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Jakiekolwiek straty punktowe mogą spowodować sytuację która nie miała jeszcze miejsca w całej historii klubu. Wprawdzie spadki zdarzały się nie raz ale tak nisko jeszcze nigdy.
W związku z kompletnym bałaganem w PZPN spowodowanym korupcyjną dżumą i nieudolnością jego prezesa, nikt nie wie do końca jak będzie wyglądała zapowiadana reorganizacja rozgrywek piłkarskich w Polsce a co za tym idzie ilość drużyn które spadną z Ligi Okręgowej. Do tego wszystkiego dochodzą niewielkie różnice punktowe dzielące drużyny z dołu tabeli okręgówki przez co walka o utrzymanie zapowiada się niezwykle zacięcie. Żadna z owych drużyn nie będzie chciała stracić jakichkolwiek punktów po to by zachować ligowy byt.
Sobotni mecz zapowiada się dość emocjonująco dlatego też zapraszamy wszystkich kibiców obu drużyn na dobrzański stadion celem dopingowania obu drużyn.

Zbiórka ekipy wyjazdowej Światowida nastąpi o godzinie 12:30 na Placu 3go Marca. Zapraszamy wszystkich chętnych bo wolne miejsca się zawsze znajdą.

Rozszerzona zawartość newsa