Zebranie sprawozdawczo-wyborcze przeniesione na inny termin.
Dodane przez filippo dnia 20. June 2008 09:01
W dniu wczorajszym w sali obrad łobeskiego magistratu zebrali się kibice oraz działacze Międzyzakładowego Ludowego Klubu Sportowego Światowid Łobez a także przedstawiciele prasy lokalnej oraz zaproszeni goście w osobach Prezesa ZZPN Jana Bednarka oraz Burmistrza Łobza Ryszarda Soli.

Na początku kilkoro z zebranych osób postanowiło zostać członkami klubu po to by uzyskać pełne prawo wyborcze. Pewnym zaskoczeniem okazał sie fakt iż składka roczna wynosi nie 10 a 30 zł. Na fakt zdziwienia osób chcących tę składkę zapłacić jeden z działaczy odpowiedział iż "ktoś na internecie głupoty pisze" - ów działacz jest zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu więc ciekawi nas dlaczego nie sprostował owej informacji która umieszczona została kilka tygodni temu. Kolejną sprawą jest fakt, że informację o wysokości składki uzyskaliśmy od innego działacza ustępującego zarządu.

Zebrana liczba członków klubu (19) zgodnie ze statutem klubu nie pozwoliła na przeprowadzenie jakiegokolwiek głosowania dlatego też po wyznaczeniu następnego terminu w dniu 4go lipca br. p. Marian Szyjka zakończył zebranie.
Jakie są przyczyny absencji pozostałych członków klubu, tego nie wiemy. Pan Marian Szyjka poinformował iż wysłano łącznie 60 zaproszeń na zebranie od członków klubu jak i zaproszonych gości.
Tak więc przez następne dwa tygodnie musimy poczekać na rozstrzygnięcie losów naszego klubu.

Podejrzewam, że winą za absencję można winić samych członków jednak wydaje mi się, że ów fakt pokazuje jak wielkie zniechęcenie spowodowało kilka ostatnich sezonów działalności zarządu klubem oraz osiągane przez drużynę wyniki.
Nie będę również krył, że spodziewałem się większej liczby samych kibiców - siedem osób to zdecydowanie ZA MAŁO !!!
Szkoda, że początkowe deklaracje piłkarzy, oldboyów i kibiców okazały się tylko deklaracjami.
Mam nadzieję że za dwa tygodnie będzie zdecydowanie lepiej.

II zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbędzie się 4.07.2008 o godzinie 17:00 w sali 21 Urzędu Miejskiego.

III zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbędzie się 11.07.2008 o godzinie 17:00 w sali 21 Urzędu Miejskiego.

Rozszerzona zawartość newsa