Poczuli smak zwycięstwa
Dodane przez eazy dnia 01. September 2008 21:20
W sobotę nasi najstarsi czynnie grający piłkarze stoczyli bój o punkty z Bukowiną Wałcz.

Drużyny od początku spotkania postawiły na atak. Już pierwsza akcja gości przyniosła bramkę, ale na szczęście dla miejscowych zawodnik skorzystał w tej sytuacji z pozycji spalonej. Następne minuty meczu upłynęły pod znakiem niewykorzystanych sytuacji. Najpierw Zajączkowski mógł zagrać tzw. "patelnie" do Drucha, ale zdecydował się na strzał z ostrego kąta, potem wałczanie wyszli dwóch na jednego z Dobrowolskim, ich opieszałość, wykorzystał wracający Daniel Krakus i uratował zespół łobeski od utraty bramki. Wreszcicie popularny Zając postanowił się zrehabilitować za wcześniej zmarnowaną okazję i wyłożył piłkę Jasiowi Skrobińskiemu, który bez większych problemów pokonał golkipera gości. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie.

Na początku II połowy brak zdecydowania na linii Krakus - Dobrowolski wykorzystał napastnik gości i wyrównał stan meczu. Od tego momentu mecz stał się bardzo zacięty. Szala zwycięstwa chyliła się raz w jedną raz w drugą stronę. To jednak gospodarze za sprawą akcji Blacharski - Wojtek Krakus zdobyli zwycięską bramkę i pierwsza w tej rundzie wiktoria stała się faktem.

Skład drużyny: Dobrowolski- Sygnowski,Krakus W, Serek, Krakus D, Drożdżewski, Pawlak, Rosiński, Afeltowski, Zajączkowski, Skrobiński, Druch, Rośczak, Sikora,Urbański M
Rozszerzona zawartość newsa