Liga powraca!
Dodane przez stivo dnia 20. March 2009 00:29

Po długiej przerwie zimowej swoje rozgrywki inauguruje liga okręgowa. Trzeba jednak najpierw dokończyć poprzednią rundę, w której to Światowid przez opady śniegu nie rozegrał ostatniego meczu z Ehrle Dobra Szczecińska.

Nasz sobotni przeciwnik zajmuje aktualnie 4 miejsce, gromadząc 27pkt., Światowid natomiast znajduje się na 13pozycji z 16pkt. W poprzednim sezonie drużyna Ehrle pokonała w Łobzie Światowid 1:2. Tak wiec sobotni mecz będzie idealną okazją do rewanżu.

Światowid jeżeli chce myśleć o znalezieniu się na koniec sezonu w górnej części tabeli musi takie mecze wygrywać. Na pewno pomogą w tym sprowadzeni w przerwie zimowej Damian Brodowicz, a przede wszystkim Artur Samal.

Kibice Światowida serdecznie zapraszają w sobotnie popołudnie na stadion przy ulicy Siewnej, dopingować łobeski klub.