Kolejny ekscytujący mecz
Dodane przez Bogu20 dnia 14. April 2009 19:25
W najbliższą sobotę 18.04.2008 zapraszamy wszystkich łobeskich kibiców na mecz wyjazdowy do Ińska gdzie odbędzie się jak przypuszczamy zacięty pojedynek o punkty pomiędzy tamtejszą Iną a naszym Światowidem.
Na ten mecz czeka wielu kibiców obu klubów. Ina Ińsko od początku rundy pokazuje że potrafi grać dobrą piłkę a w rundzie rewanżowej, że jest już dobrze zgraną drużyną o czym świadczy chociażby zeszłotygodniowa wyjazdowa wygrana z Flotą II Świnoujście 0:2.
W Światowidzie niestety nie idzie wszystko po myśli tak trenera czy zawodników jak i nas kibiców. Większość meczów nasza drużyna jest groźniejsza i wypracowuje korzystny wynik lecz nie potrafi utrzymać go do ostatniego gwizdka sędziego. Liczymy bardzo na Artura Samala który niedawno do nas dołączył ponownie i wspiera nas wszystkimi silami ale wiemy, że jeden człowiek meczu nigdy nie wygra.
Polecamy również mecz juniorów, który odbędzie się o godzinie 13:30, będzie to z pewnością zacięty i emocjonujący pojedynek. Gracze obu drużyn na pewno mobilizują się odpowiednio na ten mecz, miejmy nadzieje że będzie ciekawe widowisko a sama gra w duchu fairplay.Ina Ińsko - Światowid Łobez; 18.04.2009 godz. 16:00; Stadion Miejski w Ińsku

Rozszerzona zawartość newsa