Mecz z Liderem
Dodane przez Bogu20 dnia 05. May 2009 11:43


Już w najbliższą sobotę na łobeski stadion zawita obecny lider rozgrywek ligi okręgowej czyli Pomorzanin Nowogard. Kibice chcieliby aby ten mecz wyglądał jak walka równorzędnych drużyn o co niestety można mieć słuszne obawy patrząc na pozycje obu drużyn w ligowej tabeli.

Nowogardzianie po rzadko spotykanej serii dwudziestu kilku porażek z rzędu i spadku w poprzednim sezonie z V ligi przeprowadzili w klubie rewolucję. Jak widać przyniosła pożądane efekty bo drużyna po zaledwie jednym sezonie wraca do V ligi z werwą i nadzieją na dalsze sukcesy.

Łobeska drużyna od kilku sezonów plasuje się w dolnych rejonach tabeli a końcówka każdego sezonu jest bardzo nerwowa. Podobnie jest i w tym sezonie a przed nami mecze z nieobliczalnymi drużynami Pogoni II Szczecin, Floty II Świnoujście czy choćby Promienia Mosty. Wiele wskazuje na to, że i w Łobzie jedynie rewolucja jest w stanie przynieść jakiekolwiek efekty bo nie przyniosły ich ani pseudo-wybory do władz, ani zwiększona dotacja na działalność czy nawet wzmocnienia samej drużyny.
Zazwyczaj mecze Światowida i Pomorzanina nie należą do nudnych więc najprawdopodobniej mimo przepaści dzielącej obie ekipy wszystkim przybyłym na łobeski stadion przyjdzie obejrzeć ciekawe widowisko.

Zapraszamy kibiców obu drużyn a, że odległość dzieląca obie miejscowości jest niewielka należy się spodziewać sporej liczby widzów w Łobzie.

Światowid Łobez - Pomorzanin Nowogard 09.05.2009; Stadion przy ulicy Siewnej w Łobzie; godzina 16:00

Zapraszamy również na przedmecz drużyn juniorskich który zapowiada się arcyciekawie bo spotkają się dwie mocne ekipy. Start 13:30
Aktualizacja:
Sytuacja Światowida jaka jest każdy wie, ale to nie oznacza, że MY kibice
możemy sobie odpuścić. Nie raz już udowodniliśmy, że kibicowsko gramy
ligę albo dwie wyżej od piłkarzy. Ostatnio niestety zniżamy się
do poziomu okręgówki lub niżej. Mecz z Pomorzaninem jest doskonałą okazją, aby pokazać,
że z kibicami w Łobzie nie jest, aż tak źle. Na ten mecz wybierają się kibice z Nowogardu,pokażmy im że nie zapomnieliśmy jak się dopinguje W Łobzie.

WSZYSCY W SOBOTĘ NA STADION!
ZABIERAJCIE ZNAJOMYCH!
I JAZDA Z DOPINGIEM!
/edit by filippo/
Rozszerzona zawartość newsa