Światowid Łobez - Flota II Świnoujście
Dodane przez filippo dnia 29. May 2009 11:00
Już w najbliższą sobotę 30-05-2009 na stadionie przy ul. Siewnej w Łobzie dojdzie do ciekawego spotkania drużyn klasy okręgowej. Światowid Łobez podejmować będzie rezerwy pierwszoligowej Floty Świnoujście.

Przed tygodniem Światowid swoje spotkanie rozgrywał na wyjeździe z drużyną Promienia Mosty. Pojedynek ten zakończył się wygraną gości w stosunku 2:1. Bramki w tym meczu strzelili Kowalewski i Kulczyński dla Światowida oraz Bernach dla Promienia. Dla Światowida był to trzeci z rzędu mecz bez porażki. Miejmy nadzieję że seria zostanie podtrzymana.

Drużyna przeciwników Światowida czyli Floty Świnoujście podejmowała w ostatnim meczu rezerwy szczecińskiej Pogoni. W tym spotkaniu lepsi okazali się gospodarze wygrywając całe spotkanie 7:3.

Wiadomo, że jeśli wyspiarze przyjadą z pierwszoligowcami w składzie to o zdobycie punktów będzie ciężko, jednak gdy to się nie zdarzy każdy wynik jest prawdopodobny. Mimo wszystko wygląda na to że przed nami interesujący pojedynek, tym bardziej, że gospodarze będą chcieli zrewanżować, się za porażkę jaką doznali w Świnoujściu jesienią przegrywając 2:6.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na ten mecz oraz przedmecz ekip juniorskich który rozpocznie się o godzinie 11:00.

Światowid Łobez - Flota II Świnoujście; sobota 30.05.2009; godz:13:30; Stadion przy ulicy Siewnej w Łobzie

PS: News autorstwa użytkownika portalu Ligowiec "karpikwb" - zredagowany i poprawiony przeze mnie /filippo/
Rozszerzona zawartość newsa