Światowid ogrywa V-ligową Zorzę Dobrzany...
Dodane przez GuraalCFC dnia 08. August 2009 18:31
Dziś (8.08.2009) odbył się "ostatni" sparing łobeskiego Światowida w którym rywalem była świeżo upieczona V-ligowa drużyna Zorzy Dobrzany.

Skład: Brodowicz (45' Krystosiak)- Iwachniuk-Brona-Popielewski (70' Sygnowski)-Mosiądz(70'Koba)-Grzywacz(70'Zielonka Ł.)-Samal- Rokosz(70'Rajca)-Chodyna(45' Zych)-Dudek(45'Borejszo)-Kacprzak(70'Andrusieczko).

I połowa to znacząca przewaga drużyny Światowida w której goście ograniczali się jedynie do kontr, które nie zagrażały bramce "Lewika". W 20 min. meczu pięknym strzałem popisał się Artur Samal, który też podwyższył wynik spotkania 15 min. później.

II połowa to już widoczne zmęczenie Zorzy, która w tym meczu była bardzo okrojona, bo przyjechało tylko 12 zawodników + bramkarz. Szybko strzelona bramka z karnego przez Samala podziałała rozluźniająco na MLKS przez co goście często zaczęli dochodzić do sytuacji bramkowych. I tak po błędzie drużyny z Łobza pada bramka jak się później okazało honorowa dla Zorzy. Wynik meczu ustalił Zielonka, który z 11 metrów nie myli się.

Mecz ten pokazał że gdy MLKS wychodzi skoncentrowany to może dużo zdziałać. Oby taka koncentracja towarzyszyła w meczach ligowych.

Słowo ostatni napisałem celowo w cudzysłowie, bo jeśli dziś Flota Świnoujście wygra swój mecz ligowy to przyjedzie w środę do Łobza zagrać ze Światowidem. Trzymam gorąco kciuki za FLOTĘ by pokonała Sandecję Nowy Sącz i przyjechała zagrać z MLKS-em, bo byłaby to niezła lekcja futbolu dla naszej drużyny a dla łobeskich kibiców na pewno wydarzenie nietuzinkowe...
Rozszerzona zawartość newsa