Juniorzy wracaja bez pkt...
Dodane przez Czesiek dnia 17. August 2009 16:32
16 sierpnia 2009r. w Stuchowie odbył się mecz Ligi Okręgowej Juniorów w którym miejscowa Korona podejmowała łobeski Światowid.

Światowid przystąpił do gry tylko z jednym graczem rezerwowym ze względu na to iż nie wszyscy zawodnicy przeszli badania lekarskie. Części z nich zostanie przebadana dopiero w najbliższy wtorek.

Pierwsza połowa to dobra gra obu drużyn lecz skuteczniejsi w niej okazali się gospodarze którzy objęli prowadzenie 1:0.
W drugiej połowie od początku do ataku ruszyła drużyna ze Stuchowa co dało efekt w postaci drugiej bramki.
Juniorzy z Łobza nie poddawali się i przed końcem meczu zdołali strzelić kontaktową bramkę której autorem był Kacper Kamiński przerzucając piłkę nad bramkarzem Korony. Niestety jak się była to jedyna bramka Światowida a i ostatnia w meczu.

Skład Światowida Łobez: Falkiewicz - Sygnowski, Strzelecki, Misztela (Łapuć), Pańka - Szabunia, Wawrzkiewicz, Kulczyński, Maciejewski - Kamiński, Sułkowski

Korona Stuchowo - Światowid Łobez (juniorzy) 2:1