Światowid Łobez - KP Chemik II Police
Dodane przez Bogu20 dnia 17. August 2009 16:37
Już w najbliższą środę (19.08.09) o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Łobzie dojdzie do ciekawego spotkania. Światowid Łobez podejmie Chemika II Police.

Na trybunach na pewno będzie panowała świąteczna i spokojna atmosfera ze względu na to iż będzie to pierwszy mecz tego sezonu rozgrywany w Łobzie. Kibice Światowida przygotowują na to spotkanie specjalną oprawę natomiast władze klubu przygotowały sporo ciekawych atrakcji m. in. prezentację drużyny łobeskich Orlików którzy zdobyli v-ce mistrzostwo województwa w swoich rozgrywkach oraz przedstawienie sylwetki Kacpra Chodyny który to ma ogromne szanse zostać zawodnikiem włoskiego AC Milan. Niewątpliwą atrakcją będzie też debiut w roli spikerki Pani Joasi Pietrzyk. Każdy kibic otrzyma wraz z biletem wstępu specjalny karnet w którym znajdzie rozpiskę wszystkich meczów Światowida na tę rundę wraz ze zdjęciem całej drużyny. Mamy nadzieję, że dobra atmosfera na trybunach przeniesie się i na boisko gdzie będzie zobaczymy zaciętą walkę o każdy metr boiska i sporą dawkę dobrego futbolu.

Ciężko wskazać faworyta tego spotkania bo goście, którzy zaczęli nowy sezon od porażki 1:4 z Flotą II Świnoujście będą chcieli na pewno zdobyć jakieś punkty w Łobzie a Światowid po remisie z Koroną Stuchowo odczuwają spory niedosyt więc, na pewno będą chcieli jak najszybciej powiększyć obecny dorobek.

Podczas meczu nie będzie miało znaczenia jak obie drużyny rozpoczęły sezon, to będzie zupełnie inne spotkanie które będą chciały wygrać równie mocno obie ekipy aby nie zawieść swoich fanów którzy mamy nadzieję pojawią się licznie na łobeskim stadionie.

Zapraszamy również na przedmecz ekip juniorskich który rozpocznie się o godzinie 15:30.

19-08-09 18:00 Światowid Łobez - KP Chemik II Police

Rozszerzona zawartość newsa