Ina Ińsko - Światowid Łobez
Dodane przez filippo dnia 03. September 2009 21:14
Już w najbliższą sobotę 05.09.2009 o godzinie 16:00(*niestety) Światowid Łobez rozegra wyjazdowe spotkanie z Iną Ińsko.

Ina tegorocznego startu nie może zaliczyć do udanych ze względu na to iż udało jej się zdobyć w czterech kolejkach zaledwie 1 punkt. Sytuacja ta pozwala przypuszczać, że sobotnie spotkanie potraktowane będzie na tyle serio by dorobek ten wzbogacić.
Piłkarze łobescy mimo iż zgromadzili punktów siedem, również nie są z tego dorobku zadowoleni i by chcieć trzymać kontakt z czołówką tabeli będą musieli pokonać sobotniego rywala bez jakichkolwiek sentymentów.

Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz oraz na przedmecz drużyn juniorskich który rozpocznie się o godzinie 13:30.

Ina Ińsko - Światowid Łobez; 05.09.09; Stadion Miejski w Ińsku; godz: 16:00


* Łobescy działacze, na prośbę kibiców i trenera starali się o zmianę godziny bądź terminu rozgrywania tego meczu lecz działacze Iny nie wyrazili na to zgody ze względu na to, że ich bramkarz pracuje w niedzielę. Chodziło o rozgrywane w tym samym czasie mecze Światowida II oraz bardzo ciekawy pojedynek Sarmaty Dobra z Drawą Drawsko w IV lidze oraz prowadzenie przez Janusza Skrobińskiego łobeskich Dożynek. Szkoda...A propos plakatu: Zdaję sobie doskonale sprawę, że nie ma tu mowy o jakimkolwiek derby powiatu łobeskiego ale sam pomysł takiej reformy administracyjnej mi się podoba:) Przypuszczam, że Mati tęskni za tym co było jakieś dwa sezony temu gdzie wszystkie drużyny z naszego powiatu grały w jednej lidze i mieliśmy derby niemalże co dwa tygodnie.
Rozszerzona zawartość newsa