Światowid trafił na IV-ligowca...
Dodane przez GuraalCFC dnia 08. September 2009 20:40
Wydział Gier i Ewidencji Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż dokonał losowania par II Rzutu Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego region szczeciński.

I tak nasz Światowid Łobez trafił na zespół na co dzień występujący w IV lidze - Gryf Kamień Pomorski. Zespół Gryfa zajmuje obecnie trzecią pozycję w tabeli IV lidze. Piłkarze z Kamienia Pomorskiego w czterech ligowych spotkaniach schodzili z boiska zwycięsko a raz pokonani(z obecnym liderem Gwardią Koszalin). Dwa lata temu zespoły Gryfa i Światowida spotkały się w PP i zwycięsko z tego meczu wyszedł Światowid Łobez, ogrywając zespół z Kamienia Pomorskiego 4:2. W zeszłym sezonie jednak Gryf Kamień doszedł do finału wojewódzkiego PP i uzyskał prawo gry w rozgrywkach ogólnopolskich (Remes Puchar Polski) z których odpadł po pojedynku z II-ligową Nielbą Wągrowiec (0:2)

Mecz pomiędzy Światowidem a Gryfem odbędzie się w Łobzie we wtorek 29.09.2009 roku o godzinie 16:00.

W przypadku uzyskania po 90 minutach gry wyniku remisowego należy zarządzić dogrywkę 2x15 minut, przy dalszym remisie rzuty karne zgodnie z Przepisami gry w piłkę nożną PZPN. W rozgrywkach PP szczebla wojewódzkiego można dokonać 4 zmiany.