X Kolejka - Ehrle Dobra Szczecińska
Dodane przez filippo dnia 06. October 2009 17:15
W X kolejce zmagań sezonu 2009/2010 w lidze okręgowej Światowid Łobez będzie podejmował na własnym boisku drużynę Ehrle Dobra Szczecińska.

Goście którzy okupują obecnie pozycję vice lidera mają już drugi rok aspiracje na awans do V ligi bo są dość solidną ekipą i z racji bliskości stolicy naszego województwa raczej nie będą mieli problemu by po ewentualnym awansie poszukać wzmocnień. Jak dotąd zanotowali tylko jedną porażkę w meczu z Pogonią Szczecin co jest dość wytłumaczalne. Ehrle będzie chciało zapewne zakończyć jesień na fotelu lidera w czym pomóc będzie miało zapewne zwycięstwo w Łobzie.

Światowid w związku z ułożeniem terminarza ma przed sobą serię dość ciężkich meczów z wyżej notowanymi (Ehrle, Jeziorak), trudnymi do przewidzenia(Flota II, Pogoń II) oraz nieobliczalnymi rywalami (Fagus i Dąbrovia). W związku z tym każdy z tych meczów musi być potraktowany w jak najbardziej profesjonalny ze sposobów tak by zgromadzić przed snem zimowym odpowiednią liczbę punktów. Najważniejsze jest by wykorzystywać atut swojego boiska i na nim zdobywać komplety punktów. W tym sezonie udaje się to połowicznie gdyż Światowid zanotował u siebie 2 zwycięstwa i 2 porażki. Miejmy nadzieję, że w sobotę uda się dołożyć trzecie zwycięstwo i dopisać kolejne punkty.

Zapraszamy serdecznie na mecz wszystkich kibiców.

Światowid Łobez - Ehrle Dobra Szczecińska; 10.10.2009; Stadion Miejski w Łobzie; godz 15:00

Zapraszamy również na przedmecz ekip juniorskich który rozpocznie się o godzinie 12:30


Rozszerzona zawartość newsa