Pierwszoligowcy w Łobzie
Dodane przez filippo dnia 17. December 2009 13:59
Dnia 10 Stycznia 2010 (NIEDZIELA) roku do Łobza zawitają pierwszoligowcy z FLOTY ŚWINOUJŚCIE by rozegrać mecz kontrolny z drużyną ŚWIATOWIDA ŁOBEZ. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00.

Chcielibyśmy wszyscy aby mecz ten był powtórzył sukces tego sprzed kilku lat gdy zawitała do nas Pogoń Szczecin. Organizatorzy chcieliby aby mecz ten był swoistym festynem dla całego miasta dlatego też przewidziano sporo atrakcji.

W organizację zaangażowali się nowi właściciele Stadniny Ogierów w Świętoborcu Państwo Banaś, którzy to reaktywowali Klub Jeździecki HUBAL ŁOBEZ - zamierzają oni uatrakcyjnić mecz pokazem swoich koni, przejażdżkami bryczką bądź saniami oraz prezentacją swoich planów dotyczących Stada.

Kolejną atrakcją będzie osoba Sebastiana Banasia - V-ce Mistrza Polski w Motocrossie który to zamierza wykonać pokaz jazdy oraz zaprezentować swoje osiągnięcia i motocykle.

W przerwie meczu konkurs rzutów karnych poprowadzą Burmistrz Łobza Ryszard Sola w towarzystwie zeszłorocznej Miss Polski Klaudii Ungerman.

Przewidziano również konkurs na "Najbarwniej przebranego kibica" w którym nagrodą będzie sprzęt komputerowy.

Całość imprezy uświetni swoimi występami łobeska duma i chwała :) - SPRINT BAND

Piłkarze Floty uświetnią swoją obecnością łobeski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Na meczu będzie można spożyć ciepłe posiłki, rozgrzać się przy ognisku oraz napić się grzańca.

Jesteśmy pewni, że pojawią się jeszcze inne atrakcje dlatego prosimy śledzić na bieżąco naszą stronę gdyż będzie ona stale aktualizowana. Zapraszamy również wszystkich chętnych do włączenia się w organizację tego meczu.

Rozszerzona zawartość newsa