IX Memoriał Jurka Machońskiego (aktualizacja)
Dodane przez filippo dnia 12. January 2010 14:23
MLKS Światowid Łobez zaprasza wszystkich kibiców piłki nożnej na IX Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Jerzego Machońskiego który odbędzie się 7 lutego 2010 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łobzie.

W memoriale swój udział zadeklarowały:
POGOŃ SZCZECIN
POGOŃ 04 SZCZECIN
FLOTA ŚWINOUJŚCIE
BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI
GRYF KAMIEŃ POMORSKI
HUTNIK SZCZECIN
SARMATA DOBRA
PIAST CHOCIWEL
ŚWIATOWID ŁOBEZ
ŚWIATOWID II ŁOBEZ


Jurek Machoński bo tak go wszyscy nazywali był wspaniałym trenerem piłkarskiej młodzieży, byłym kolarzem, działaczem i wielkim pasjonatem sportu jako takiego. Odszedł zdecydowanie przedwcześnie. By uczcić jego pamięć jego dawni koledzy z boiska wraz z najbliższą rodziną organizują rokrocznie ów memoriał. Jak dotąd był to turniej głównie oldboyów i wziąć w nim mogła każda drużyna jednakże w tym roku postanowiono zmienić formułę i zaprosić czołówkę drużyn z województwa plus inne zaprzyjaźnione ze Światowidem drużyny.

Zapraszamy wszystkich kibiców do Łobza gdyż tak mocno obsadzony turniej odbywa się tu po raz pierwszy.

Łobeska Hala Widowiskowo-Sportowa zlokalizowana jest na Osiedlu Elizy Orzeszkowej, tuż przy stadionie MLKS Światowid Łobez.

UWAGA! Turniej o którym mowa wyżej jest pierwszą edycją turnieju seniorów. W dniu 6.02.2010 odbędzie się tradycyjny XI Memoriał Jurka Machońskiego oldbojów! Na który także serdecznie zapraszamy.Rozszerzona zawartość newsa