Chemik II Police - Światowid Łobez
Dodane przez filippo dnia 25. March 2010 09:17
W najbliższą sobotę 27 marca o godzinie 15:00 MLKS Światowid Łobez rozpocznie rundę wiosenną sezonu 2009/2010 w meczu wyjazdowym z Chemikiem II Police.
Po zakończeniu rundy jesiennej w Klubie nastąpiły dość znaczące zmiany. Zarząd Klubu podał się do dymisji a w wyniku wyborów władzę w Klubie przejęła całkiem nowa ekipa. Z funkcji trenera zrezygnował Janusz Skrobiński który objął stery zostając prezesem MLKS'u. Po wyborach zarząd zatrudnił na stanowisku trenera, Grzegorza Pawlaka - dobrze znanego wszystkim łobzianina, który prowadził Światowid już kilkakrotnie, także w tym jedynym sezonie w III lidze.
W trakcie przerwy zimowej drużyna łobeska została dość zaskakująco wzmocniona kilkoma wartościowymi graczami mającymi za sobą regularne występy w wyższych ligach. Do ekipy Światowida dołączyli między innymi Michał Niedźwiedzki (Pogoń Szczecin, Kania Gostyń, Nielba Wągrowiec), Łukasz Petera (Pogoń Szczecin, Darzbór Szczecinek), Ernest Marcinkowski (Drawa Drawsko), Tomasz Skibiński (Hutnik Szczecin).

Wszyscy kibice, nie tylko łobescy są ciekawi "nowego" w Światowidzie i z nadzieją oczekują wiosennych występów łobeskich graczy.
Pogoda na weekend póki co zapowiada się świetnie więc zapraszamy wszystkich kibiców obu drużyn na ten mecz.

Chemik II Police - Światowid Łobez; 27.03.2010 godz. 15:00; Boisko przy ulicy Siedleckiej lub Piaskowej w Policach
Rozszerzona zawartość newsa