Co nowego w MLKS'ie
Dodane przez filippo dnia 15. July 2010 18:06
Sezon wakacyjny w pełni co nie oznacza, że w piłkarskich klubach wszyscy przebywają na mniej lub bardziej zasłużonych urlopach. Kolejny sezon piłkarski rusza już wkrótce w związku z tym kilka informacji na temat tego co się dzieje w naszym MLKS Światowid Łobez.

Wszyscy na pewno najbardziej czekają na informację o ruchach transferowych czyli odejściach oraz nowych nabytkach. Na pewno bardzo dobrą wiadomością jest ta, że udało się zatrzymać w Klubie dwa wiosenne wzmocnienia w osobach Michała Niedźwiedzkiego oraz Łukasza Petery. Obaj zawodnicy wydatnie przyczynili się do zajęcia ósmego miejsca w ligowej tabeli i należy być pewnym, że w nadchodzącym sezonie będą grać o wyższe cele. Nieprawdą natomiast okazały się pogłoski o tym, iż drużynę ma opuścić jej kapitan Artur Samal.

W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z kilkoma zawodnikami pewnego klubu z okolicy który boryka się ogromnymi kłopotami, przede wszystkim organizacyjnymi, wszystko zależy jednak od tego czy będzie on wciąż istniał i jakim kształcie co wyjaśnić się ma za kilka dni. Dlatego też za wcześnie mówić o jakichkolwiek nazwiskach. Zgłosili także swoją chęć gry w Światowidzie zawodnicy z innych klubów – będą oni sukcesywnie sprawdzani pod kątem przydatności w MLKS’ie a podamy nazwiska tylko tych którzy na pewno w Klubie zostaną.

Zarząd Klubu zaprasza wszystkich zawodników pierwszego zespołu, zespołu rezerw oraz wszystkich którzy skończyli wiek juniora na spotkanie organizacyjne które odbędzie się w dniu 23 lipca o godzinie 19:00 w siedzibie Klubu. Tematem przewodnim będzie dalsze funkcjonowanie drugiego zespołu w B-Klasie oraz wszystkie kwestie organizacyjne dotyczące nowego sezonu Ligi Okręgowej 2010/2011.


Rozszerzona zawartość newsa