Trudny wyjazd do Szczecina.
Dodane przez filippo dnia 04. November 2010 19:38
Już w najbliższą sobotę ekipę łobeskiego Światowida czeka chyba najtrudniejsze zadanie tego sezonu. MLKS rozegra mecz na Osiedlu Kasztanowym w Szczecinie z tamtejszym Jeziorakiem, wciąż pozostającym w gronie kandydatów do awansu. Jak wiadomo mecze wyjazdowe Światowida są wciąż jego bolączką gdyż prawie tylko one przysparzają strat punktowych.

W zeszłym tygodniu MLKS grał również na wyjeździe, z Flotą II Świnoujście i niestety tylko zremisował 1:1 a cichym bohaterem meczu został grający w formacji obronnej Michał Koba zdobywając wyrównującą bramkę pod koniec drugiej połowy.
Po meczu powiedział krótko i treściwie:
"Szkoda zmarnowanych szans bo zamiast prowadzić trzema bramkami, głupio ją tracimy i musimy walczyć o remis"

Nie da się również ukryć, że to właśnie Jeziorak przyczynił się do tego że Światowid pozostał na fotelu lidera gdyż szczecinianie zremisowali jednobramkowo, na wyjeździe z innym kandydatem do awansu Błękitnymi Stargard.

Dlatego też mecz z Jeziorakiem uchodzi za najważniejszy wyjazd w sezonie a naszym zawodnikom nie pozostaje nic innego jak powalczyć z pełną determinacją o te bardzo ważne trzy punkty.

Jeziorak Szczecin - Światowid Łobez; 06.11.2020; Stadion na Os. Kasztanowym w Szczecinie; Godzina 13:30.


Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz. Możliwy jest wyjazd kibiców na podobnych zasadach jak na mecz do Węgorzyna. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Matim.


Rozszerzona zawartość newsa