Zmiany
Dodane przez MLKSLobez dnia 07. March 2011 23:08
Zarząd zaniepokojony sytuacją w szatni, ilością zawodników na treningach, chęcią odejścia zawodników do innych klubów oraz niezadowalającymi wynikami w meczach kontrolnych w dniu 28.02.2011 spotkał się w siedzibie klubu z trenerem Grzegorzem Pawlakiem. Podczas spotkania Zarząd przedstawił trenerowi sposób rozliczania wynagrodzenia w rundzie wiosennej 2010/2011. Kwota wynagrodzenia za poszczególne miesiące pozostała bez zmian, kwestią sporną stało się wynagrodzenie za miesiąc lipiec, w którym to de facto trener odpoczywa. Zarząd zaproponował aby wynagrodzenie za ten miesiąc było uzależnione od efektów pracy trenera. Propozycja Zarządu to 160% wynagrodzenia podstawowego w przypadku awansu do V ligi oraz 0% w przypadku jego braku. Trener nie zgodził się na takie premiowanie efektów swojej pracy, zażądał stałego bez względu na wyniki wynagrodzenia najlepiej wyższego niż w poprzedniej rundzie i dodatkowo pieniędzy za awans do ligi wyższej. Ponadto zachowanie trenera w stosunku do Klubu i Zarządu w postaci gróźb, szantażu oraz wyzwisk było wysoce niestosowne i nie pozostawiło żadnych wątpliwości co do zakończenia współpracy z trenerem.

02 marca Zarząd Klubu spotkał się z nowym kandydatem na trenera I zespołu MLKS Światowid Ryszardem Jamrożym i przedstawił ofertę współpracy uzależnioną od wyników. Strony doszły do porozumienia i nowym trenerem I zespołu został R. Jamroży. W swoim debiucie 05 marca 2011 roku w Szczecinie pokonał zespół środka tabeli IV ligi Hutnika Szczecin 4:3.

Powyższe decyzje Zarządu nie skutkują wyższymi kosztami utrzymania Klubu.

Zarząd klubu informuje iż prowadzi rozmowy w sprawie pozyskania zawodnika Drawy Drawsko Tomasza Sidła. Zawodnik trenuje z I zespołem od lutego i wystąpił już w kilku meczach kontrolnych.

Do I zespołu powrócili w wypożyczenia Marcin Grzywacz oraz Rafał Zielonka.
Rozszerzona zawartość newsa