Światowid podejmuje Chemika II
Dodane przez stivo dnia 11. April 2011 12:35
Po obiecującej inauguracji w Szczecinie, nieudanym wyjeździe do Stuchowa, przeciętnym meczu w Łobzie i weekendzie bez spotkania ligowego, Światowid znów zagra na własnym boisku. Na stadion przy ulicy Siewnej zawita druga drużyna Chemika Police. Czy drużyna prowadzona przez trenera Jamrożego przebudzi się z zimowego snu i znów zachwyci swoją grą? Czy pretendent do awansu potwierdzi swoje aspiracje na boisku? I czy w końcu obejdzie się bez nerwowej końcówki? Na odpowiedzi musimy poczekać do soboty.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn jesienią padł wynik remisowy 3:3. Kto wtedy myślał o tym, że Światowid po rundzie jesiennej będzie tak wysoko? Faworytem spotkania rewanżowego będą zdecydowanie gospodarze, jednak ostatnie wyniki ich spotkań nie napawają wszystkich optymizmem. Trzeba mieć jednak nadzieję, że po przerwie spowodowanej wycofaniem z rozgrywek drugiej drużyny Regi Trzebiatów, Światowid przełamie się i znów zgarnie trzy punkty, ciesząc swoją grą kibiców.

Światowid w trzech wiosennych spotkaniach (nie licząc walkowera z Regę) po razie wygrał, zremisował i przegrał, strzelił sześć bramek i stracił trzy. Chemik rozegrał cztery spotkania: jedno zremisował i trzy przegrał, ze stosunkiem bramek 6:13. Statystyki i tabela jednoznacznie przemawiają na korzyść Światowida, jednak jak zawsze wszystko zweryfikuje boisko.

Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie Światowida z Chemikiem w najbliższą sobotę o godzinie 16:15 na stadionie XX-lecia w Łobzie. Zachęcamy do głośnego i kulturalnego dopingu.


Rozszerzona zawartość newsa