Po zwycięstwo! Światowid - Orzeł
Dodane przez stivo dnia 28. April 2011 11:52
Runda wiosenna w pełni, a Światowid wciąż jeszcze nie przebudził się z zimowego snu. Kolejną okazją będzie najbliższy mecz z Orłem Łożnica. Najwyższa pora potwierdzić aspiracje do awansu i zdobyć trzy punkty na własnym terenie. Jak nie teraz, to kiedy? Najbliższe spotkanie po prostu trzeba wygrać. Goście natomiast będą chcieli zrewanżować się za jesienną porażkę 0-1 na własnym boisku.

Na wiosnę Orzeł spisuje się całkiem dobrze na własnym boisku. Ostatnio rozbili Promień (6-2) i Flotę II (5-0). Mecze wyjazdowe jednak im nie wychodzą, bo trzykrotnie schodzili z boiska pokonani, zdobywając zaledwie jedną bramkę przy dziesięciu straconych. I tu rodzi się szansa dla chłopaków z Łobza. Muszą tylko dodać sobie otuchy i uwierzyć, ze awans jest na wyciągnięcie ręki.
Drużyna Światowida wiosną odniosła tylko jedno zwycięstwo (spotkanie z Kastą w Szczecinie, nie licząc walkoweru za Regę II). Odnotowała także jeden remis i trzy porażki. U siebie zdołała ugrać tylko jeden punkt w dwóch spotkaniach.
Sytuacja w tabeli jeszcze nie jest do końca rozstrzygnięta. Światowid wciąż ma szanse na zajęcie premiowanego awansem miejsca. Gościom pozostaje jedynie walczyć o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu.

Czy tym razem podopieczni trenera Jamrożego przełamią złą passę i zdobędą trzy punkty? Czy napastnicy z Łobza w końcu zapewnią kibicom upragnione zwycięstwo? Przekonamy się w sobotę.

Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie pomiędzy Światowidem Łobez a Orłem Łożnica 30. kwietnia o godzinie 16.15 na stadion XX-lecia przy ulicy Siewnej. Zachęcamy do kulturalnego dopingu i dodania otuchy chłopakom, niech uwierzą w siebie i zwyciężą.
Rozszerzona zawartość newsa